Ile masz lat chłopczyku??

Tutaj dyskutujemy na wszystkie "inne" tematy modelarskie oraz nie modelarskie (oprócz polityki). Tutaj lądują również wszystkie tematy do poprawki.
Dział ten służy także do testowania funkcji forum PWM jak np wklejanie zdjęć.

Ile masz lat???

0 - 20
230
31%
21 - 30
227
31%
31 - 40
197
27%
41 - 50
56
8%
powyżej 50 (są tacy??)
25
3%

Razem głosów : 735

Postprzez liec » Śro Mar 30, 2011 7:12 pm

Po co kombinować? Wystarczy zrobić taką samą tylko z rocznikami, i będziemy mieli pewność, że jest aktualna.
Image
Warsztat:
Storch Pz. IV Commandos 3
Awatar użytkownika
liec

Miejscowość: Chorzów

Postprzez Jedix5 » Czw Mar 31, 2011 9:22 pm

Tylko była by trochę długa :) Tyle roczników... Ale najlepiej jakby jakiś moderator się za to zabrał.
Jeżeli robisz cokolwiek jesteś kimkolwiek,
jeżeli robisz coś jesteś kimś.
Jedix5

Miejscowość: okolice Olsztyna

Postprzez premier1986 » Sob Kwi 02, 2011 12:12 pm

Witam. Właśnie dołączyłem do Forum. Mam na imię Piotrek i mam 25 lat. sklejam od bardzo dawna ale na poważnie to tak z 5 lat.
premier1986

Miejscowość: Koszalin

Re: Ile masz lat chłopczyku??

Postprzez solfernus » Pon Maj 30, 2011 9:51 pm

Witam. Mam na imię Grzesiek,born-owałem w 1967 w szpitalu na ul. Szaserów.Sklejam modele od dziecka,wracam do modelarstwa po 15 letniej przerwie spowodowanej wychowywaniem potomstw...
Awatar użytkownika
solfernus

Miejscowość: Żoliborz

Postprzez Leonidas » Pon Lip 04, 2011 9:10 am

Witam

Mam na imię Rafał. Lat już trochę się uzbierało. Swoją przygodę z modelarstwem zacząłem jeszcze za młodu. W liceum hobby traktowałem bardzo poważnie lecz na chwilę przed rozpoczęciem studiów rzuciłem :) Od tamtej pory kompletnie nie miałem czasu na spędzanie wolnego czasu w ten sposób, jednak ostatnio podjąłem decyzję o powrocie (miejmy nadzieję, że to dobry wybór).

Głównie zajmuję się malowaniem dioram i figurek w skali 28mm (czasami 1:72). Na dzień dzisiejszy siedzę nad małą mini-dioramą batalistyczną z udziałem Celtów i Rzymian. Niebawem pojawi się tutaj mój pierwszy Work-In-Progress, czyli etapami przedstawię swoje techniki oraz co i jak robiłem. Mam nadzieję, że spotkam się również z konstruktywną krytyką z Waszej strony :)

Pozdrawiam
Rafał
Leonidas

Postprzez Negra » Pon Lip 04, 2011 4:01 pm

Witam,
mam na imię Maciej, mam 34 lata, urodzony w Warszawie, od 20tu lat w modelarstwie. Moją ulubionę skalą jest 1/24 oraz 1/25, samochody cywilne, amerykańskie z lat 1940+, oraz wszelkiej maści 1/24 cywilne, rajdowe. Poza modelami uwielbiam tworzyć nowe dioramy, wszystko od podstaw, im bardziej zniszczona zębem czasu tym lepiej. Mam nadzięję, że spędzę tutaj razem z Wami trochę czasu w miłęj atmosferze.
pozdrawiam
Maciej
Image
Awatar użytkownika
Negra

Miejscowość: Warszawa

Postprzez pitupitu » Śro Lip 20, 2011 10:25 pm

Witam,
A więc... mam na imię Wojtek i mam 13 lat, modelarstwem zajmuję się od jakiegoś roku, w większości to pancerka w 1/72 ale na początku były fruwadełka ;o) ale jakoś mi pancerka bardziej do gustu przypadła, jestem tu nowy i mam nadzieję, że poprzez Waszą krytykę 8-) się coś nauczę :D
pozdrawiam
Wojtek
pitupitu

Postprzez balos » Pią Lut 10, 2012 6:48 pm

Witam wszystkich maniaków( i maniaczki jak są ;o) ) modelarstwa.
Zacząłem przeglądać Wasze forum w grudniu zeszłego roku i muszę powiedzieć, że mnie się bardzo spodobało. A dlaczego w grudniu? Ano był to czas prezentów, i jak poszedłem kupić chrześniakowi model, to mi się tak spodobało, że nie mogłem opuścić sklepu :P Powrócił sentyment z lat liceum, a to było jakby 17 lat temu :D . Tak więc wyszło na to, że mam 34 lata :roll: .
Wracając do tematu - skleiłem w czasach liceum parę modeli Matchbox'a, niestety do dzisiaj pozostał tylko jeden i to niekompletny. Głównie była to II Wojna Światowa, gdyż już od podstawówki interesuję się tematem. Ale dopiero jak odwiedziłem TO forum, zobaczyłem co to naprawdę modelarstwo!!
Wtedy do literatury nie sięgałem, internetu nie było, no to robiłem z pudła i jakoś mnie się to podobało, ale jakbym to Wam pokazał to chyba pochwał by nie było :)
Czyli reasumując traktuję się jako początkującego i może kiedyś zrobię fotę jakiś moich wypocin, żeby zobaczyć Wasze kwaśne miny :lol:
Tak więc wracam do przeglądania forum, gratuluję prac i pozdrawiam wszystkich.
balos

Postprzez Adamo722 » Śro Lut 15, 2012 9:27 am

No cóż Panowie, jak na razie mam przymusową przerwę od modelarstwa ale żeby powiększyć statystykę seniorów 40 w tym roku :lol:
Adamo722

Postprzez Sir Baron » Wto Mar 06, 2012 9:45 pm

Witam!
Mam 15 lat. Modelarstwem param się od lat trzech. Sklejam głównie samoloty tanich firm, takich jak Plastyk czy Mastercraft. Nie wiem dlaczego ale najbardziej lubię sklejać modele źle wykonane bo przy nich jest najwięcej frajdy. Zawsze trzeba tu poszpachlować, tam spiłować itp. Modele kiedyś wykonywałem niezbyt precyzyjnie, ale teraz po tym jak zacząłem czytać to forum i jak w mieście otworzyli sklep modelarski, to o dziwo nieco się polepszyło.
Pozdrawiam
Sir Baron
Sir Baron

Postprzez Glorf » Nie Kwi 01, 2012 8:18 pm

Witam

Lat 20 a przynajmniej tak jest w dowodzie i legitymacji studenckiej. : )
Do modelarstwa wróciłem jakiś czas temu po sporej przerwie (jeżeli to co robiłem w gimnazjum można nazwać modelarstwem : P). Głównie maluję figurki chociaż ostatnio do mej skromnej kolekcji zawitało kilka pojazdów. : ) A tak. Skala 1/35.
Z innych rzeczy. Biorę udział w różnego rodzaju Laprach, rysuję, gram w erpegi oraz zajmuję się amatorsko szermierką. No i jestem studentem (cokolwiek maiłoby to oznaczać) : )

Pozdrawiam
Glorf
Glorf

Postprzez oszo1 » Nie Cze 03, 2012 9:25 pm

Witam
Mam na imię Darek, wiekowo jestem w grupie 8%. Modelarstwem zajmuje się od wielu lat z krótszymi
i dłuższymi przerwami.

Pozdrawiam
oszo1
Jasne jest tylko jedno, a mianowicie, że nic nie jest dla mnie jasne.
Haruki Murakami
Awatar użytkownika
oszo1

Postprzez Dawid99 » Śro Cze 27, 2012 9:54 am

Cześć, mam na imię Dawid, i w Marcu skończyłem 13 lat. Sklejam od kilku miesięcy.
Dawid99

Postprzez PHBs » Wto Gru 04, 2012 9:59 pm

A ja wg wszelkich znaków na niebie i ziemi mam 33 wiosny z wyraźnym ukierunkowaniem na 34... Jako dzieciaka tata zasypywał mnie modelami, które z (wówczas byłem z nich zadowolony) z różnym skutkiem sklejałem, malowałem i stawiałem na półkę celem naturalnego zakurzenia co wówczas wystarczało za washe, ślady eksploatacji, sidoluxy i inne cuda... potem miałem długą przerwę ale hm.. podobno z modelarstwem jest jak z jazdą na rowerze... złapiesz bakcyla i nigdy nie zapomnisz. Teraz mimo, iż jestem zaskoczony ilością dodatkowych możliwości w postaci choćby chemii o której jakieś 20 lat temu nie słyszałem, zamierzam odkurzyć zalegające na strychu kufry z niesklejonymi cudami i w końcu zając się nimi poważnie. Proszę zatem o wyrozumiałość jeśli moje pytania będą wam się zdawać "głupawe", ale najlepszą drogą by się czegoś nauczyć to zapytać;) pozdrawiam
PHBs

Miejscowość: Zabrze

Postprzez Noctruno » Sob Gru 22, 2012 10:54 pm

Witam.
Na chrzcie nadano mi imię Wacław, mam 38 lat i po dość długim czasie ponownie zaczynam sklejać modele(przerwa około 24 lata). Oczywiście jak na razie nie wyglądają one tak jak sobie życzę, ale wiadomo że trening czyni mistrza.
Moje zainteresowania modelarskie to przede wszystkim lotnictwo i pancerka ale również mam na składziku w swoim magazynie kilka modeli okrętów.Jedynym przeciwnikiem mojego nowego-starego hobby to czas, mam go niestety bardzo mało :( ,żonka rozumie że po latach znowu bawię się samolocikami ,a syn ma radochę bo tatuś dostarcza mu czasem nowe zabawki(te mniej udane modele)
Jeśli chodzi o materiał w jakim "dłubie" swoje modeliki to jest to zarówno plastik jak i karton :D

Pozdrawiam Wszystkich pozytywnie zakręconych modelarstwem.
Awatar użytkownika
Noctruno

Miejscowość: Podbeskidzie

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość