[ZSSR] T 62 Trumpeter 1/35 Soviet Afgan War

Pojazdy, czołgi, samoloty, okręty, artyleria.
Wszystko co było projektowane i budowane w ZSRR, nie koniecznie w rosyjskich barwach, preferowane Polskie malowania !!!

Postprzez rollingstones » Pon Sie 09, 2010 4:03 pm

Figurki pomalowałem bazą tamiyi dark yellow z aerografu.
Następnie cieniowałem używając dwóch farb lifecolora z zestawu german panzer double set. UA212 khakibraun i UA202 sandgrau. Wspomagałem się trochę jeszcze UA 207 Panzergrau do przyciemniania UA212
Panzer nie wiem ale prawda jest też taka że piękną rzeżbę mają te figury
pozdrawiam
pozdrawiam Seb
rollingstones

Miejscowość: Polska

Postprzez Sławomir Przymusiak » Sob Wrz 04, 2010 9:17 pm

Tomek Mroczkowski napisał(a):
rollingstones napisał(a): Tomek wkleiłem tak jak wskazała instrukcja - ale w moim Teciaku są chyba inne lampy niż w twoim.

Sądząc po in-box-ach to są takie same, wg. instrukcji czyli już wiadomo czemu znowu te kołeczka są jaśniejsze. Ja u siebie wkleiłem na odwrót, podpiłowałem trochę i wcisnąłem, te kółeczka zniknęły. No ale jak wkleiłeś to za późno jest. Ale to nie zmienia faktu że Teciaczek piękny jest.
Co do tego peryskopu to jest chyba do podłączania rury do przepraw wodnych(chyba, kto zna cyrylice to może przetłumaczyć), więc nie wiem czy powinno coś tam być w środku.
Tutaj szkic z instrukcji obsługi T-62
Image

Jako osobnik kończący szkoły w czasach obowiązkowej nauki rosyjskiego, przetłumaczę:
"wozduchopitajuszczaja truba" czyli "rura zasilająca powietrzem".
Awatar użytkownika
Sławomir Przymusiak

Poprzednia

Wróć do ZSRR 1922 -1991

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości