[PD-Galeria] F-16C Tamiya 1/48 Tiger Meet

Mini projekt lotniczy.

[PD-Galeria] F-16C Tamiya 1/48 Tiger Meet

Postprzez Tomek Pawlukowiec » Sob Lut 26, 2011 8:04 pm

Korzystając z chwili czasu, wyszedłem w plener w celu obfocenia Falcona. Niestety, siły natury się sprzysiegły i po chwili wracałem do domu klnąc pod nosem-wiatr zdmuchnął mi model-w porę go złapałem, ale małe naprawy musiały się odbyć. Gdy w końcu wyszedłem poraz drugi, sesja odbyła się bez przeszkód, ale teraz ogladając fotki zauważyłem, że m.in. nie docisnśłem statecznika pionowego (jest demontowalny), więc pod nim straszy szpara. Na fotkach tez bardziej drażni ta niedomykająca się owiewka... :). No i parę innych rzeczy by się znalazło spokojnie, ale na razie chcę skończyć zabawę tym modelikiem. Miał to być lajtowy projekt mający na celu zapoznanie się z tym modelem, taka rozgrzewka przed T-Birdsem, który jest jakby kopią ze skali 1/48... DObra, dosyć ględzenia, zapraszam doo oglądania. Jak będę miał chwilę, to poprawię kilka rzeczy i zamieszczę nowe fotki a na razie, Drodzy Państwo, musicie się zadowolić tymi niedoróbkami. :P
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Tomek Pawlukowiec

Miejscowość: okolica Warszawy

Postprzez marek d » Sob Lut 26, 2011 8:37 pm

Nie narzekaj. ;o) Jest ładny, mocno wycieniowany. Taki styl malowania mi się podoba. Merytorycznie nic nie powiem, bo na rurach się nie znam. Bardzo efektowny i musi się podobać.
Pozdrawiam Marek - sklejacz fabrycznych części, do samodzielnego montażu.
CV
Awatar użytkownika
marek d

Miejscowość: Oborniki Wlkp.

Postprzez Matiiseq » Sob Lut 26, 2011 9:25 pm

Oj Tomuś, co tu dużo gadać...
Jest piękny i tyle :shock:
Awatar użytkownika
Matiiseq

Postprzez lukasz.tur » Sob Lut 26, 2011 11:22 pm

Podpisuje się nad powyższymi. Piękny jastrząbik. Przydałoby się tylko podszlifować lub przytopić koła (chyba, że rotują 8-) bo nie oddają ciężaru a trochę tego wisi pod skrzydłami.
Awatar użytkownika
lukasz.tur

Miejscowość: Dęblin/Ryki/Warszawa

Postprzez Tomek Pawlukowiec » Sob Lut 26, 2011 11:39 pm

lukasz.tur napisał(a):Podpisuje się nad powyższymi. Piękny jastrząbik. Przydałoby się tylko podszlifować lub przytopić koła (chyba, że rotują 8-) bo nie oddają ciężaru a trochę tego wisi pod skrzydłami.

Dzięki. O tym samym pomyślałem oglądając fotki, przytrę oponki, bo koła i tak wklejone na stałe.
Awatar użytkownika
Tomek Pawlukowiec

Postprzez Łukasz Sosnowski » Nie Lut 27, 2011 12:42 pm

Ale ładny, gratuluję udanego modelu. Ale przyznaj się, na 8 fotce jest prawdziwy samolot :lol:
Awatar użytkownika
Łukasz Sosnowski

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Tomek Pawlukowiec » Nie Lut 27, 2011 12:46 pm

Łukasz Sosnowski napisał(a):Ale ładny, gratuluję udanego modelu. Ale przyznaj się, na 8 fotce jest prawdziwy samolot :lol:

Ta...z urwaną rurką Pitota ;). Teraz właśnie zauważyłem, cholerka, musiałem ją zgubić w czasie wypadku podczas sesji zdjeciowej...wątpię czy ja ten drobiazg w trawie znajdę dzisiaj, chyba się jakiś "skraczbild" będzie musiał jeszcze wydarzyć :P.
Awatar użytkownika
Tomek Pawlukowiec

Wróć do Podniebni drapieżcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości