Tabliczki

Tutaj poruszamy kwestie i zagadnienia nie pasujące do powyższych działów np jak zorganizować warsztat.

Tabliczki

Postprzez drtekla » Pon Sty 19, 2004 6:44 am

Witam Kolegów
Mam pytanie Czy ktoś wie jak się robi takie ładne tabliczki znamionowe opisujące model które się przyczepia na podstawce Sa jesli się nie mylę trawione Może ktoś wie jak to się robi albo gdzie znależć jakieś informacje na ten temat Pozdrawiam Rafał
Rafał Tefelski "DRTEKLA"
Figurki 54mm i popiersia
Awatar użytkownika
drtekla

Miejscowość: Białystok

Postprzez Góral » Pon Sty 19, 2004 7:36 am

Witam.
Tabliczki o które pytasz ja zamawiam w firmach reklamowych. Wykonyje się je matodą tzw. GRAWERTONU , czyli komputerowego drukowania na blaszce. Odwiedź jakąś firmę , co wykonyje reklamy , powinni wiedzieć o co chodzi. Koszt około 15 - 20 zł za wymiary 8 cm x 3 cm.
Pozdrawiam Krzysiek G.

Na warsztacie:
Teraz Mi-6 z Amodelu
Góral

Miejscowość: Żywiec

Postprzez drtekla » Pon Sty 19, 2004 4:30 pm

Witam
Dziekuje slicznie za info
Pozdrawiam Rafał
Rafał Tefelski "DRTEKLA"
Figurki 54mm i popiersia
Awatar użytkownika
drtekla

Miejscowość: Białystok

Postprzez persival_proctor » Pon Sty 19, 2004 7:15 pm

Albo po prostu do grawera :!: A tabliczki trawione chemicznie dają do niektórych blaszek do waloryzacji. Jak masz jakiegoś znajomego chemika to się go zapytaj, może wie jak to się robi...
ex-persival_proctor

Image
Awatar użytkownika
persival_proctor

Miejscowość: Kraków

Re: Tabliczki

Postprzez Adajko » Czw Sty 22, 2004 10:08 am

drtekla napisał(a):Witam Kolegów
Mam pytanie Czy ktoś wie jak się robi takie ładne tabliczki znamionowe opisujące model które się przyczepia na podstawce Sa jesli się nie mylę trawione Może ktoś wie jak to się robi albo gdzie znależć jakieś informacje na ten temat Pozdrawiam Rafał

...na swoich blaszkach fototrawionych ZOOM Eduard załącza duży element z nazwą samolotu np: HURRICANE IIB, opis skromny ale można wykorzystać na podstawce.
Pozdrawiam
adam
www.pme.org.pl
Awatar użytkownika
Adajko

Miejscowość: Łódź

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość