Pytanie do posiadaczy szlifierki "PROXXON''

Tutaj poruszamy kwestie i zagadnienia nie pasujące do powyższych działów np jak zorganizować warsztat.

Pytanie do posiadaczy szlifierki "PROXXON''

Postprzez gobain » Wto Paź 11, 2011 12:23 am

Witam dokonałem dzisiaj zakupu szlifierki proxxon-a w opisie jest ze ma ona obroty od 0 do 20.0000 tyś i tu pojawia sie problem . Zaraz po jej uruchomieniu zauważyłem że nie da sie ustawić wolnych obrotów to znaczy mam tu na myśli wolne obroty takie jak posiada np : wkrętarka Sama regulacja działa ale start nie odbywa się aż z tak wolnych obrotów tylko zdecydowanie szybciej Dlatego chciał bym się dowiedzieć od posiadaczy tej szlifierki czy to normalne czy powinienem udać się do sklepu i ja wymienic
Dziękuje z góry za odpowiedz
gobain

Miejscowość: Gliwice

Re: Pytanie do posiadaczy szlifierki "PROXXON''

Postprzez Sebastian K » Wto Paź 11, 2011 7:05 pm

Tak to normalne ta szlifierka ma minimalne obroty 5.000/min od takiej wartości zaczyna pracę. Nie ma szans ustawić tak niskich obrotów jak we wkrętarce. :D
"Nic Panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło! Temu misiu!":-)
"....Dziadek rzucał i wiedział jakie wojsko idzie a teraz kto Mu powie wszystko tajemnica...aaaa tam.."
"Łubudubu niech żyje prezes Naszego klubu-to mówiłem ja Sebastian"
Awatar użytkownika
Sebastian K

Postprzez gobain » Wto Paź 11, 2011 10:38 pm

Ok dzieki wiec w sklepie leroymerlin zakpili sobie piszac od 0 do 20 tys :)
gobain

Miejscowość: Gliwice

Postprzez kazim13 » Pią Paź 25, 2013 11:54 am

Trzeba zakupić nową z mniejszymi obrotami są takie cuda z regulacją ale cholernie drogie i nie opłacalne już lepiej silnik ogarnąć dorobić części i taniej wychodzi jak kupić nową szlifierkę pozdrawiam.
terapia Si pomaga.
kazim13

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość