V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Dział przeznaczony wyłącznie na na prezentację zapowiedzi imprez modelarskich i imprez związanych częściowo z modelarstwem.

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Wto Wrz 16, 2014 7:09 pm

Końcowe odliczanie – „11”

Kolejne pozycje dodajemy do wydłużającej się listy nagród rzeczowych. Jak tylko zestawy te dotrą do nas, zrobimy zdjęcia i wstawimy do tematu.


1. Dla JUNIORA, który zdaniem Magic&Event zrobi najlepszy model samolotu lotnictwa USA z okresu II Wojny Światowej dostanie:
model
książka
personel
klej
zmywacz
+Zestaw pędzelków Milan + suche pastele (dopasowane do modelu)
Wartosc: ok. 220PLN

+ jeśli będzie chciał to pomoc w złożeniu modelu w modelarni, z nauką malowania aerografem i wykonaniem podstawki pod model :)

2. Dla JUNIORA, który zdaniem Magic&Event zrobi modelu samolotu w najciekawszym malowaniu dostanie:
książka
model
klej
zmywacz
+Zestaw pędzelków Milan + suche pastele (dopasowane do modelu)
Wartosc: ok 100PLN

+jeśli będzie chciał to pomoc w złożeniu modelu w modelarni, z nauką malowania aerografem i wykonaniem podstawki pod model :)

Sponsor:Magic&EventDziękujemy!

3. Kolejna nagroda dla JUNIORA, który zdaniem Bartka&Jarka najlepiej pomalował swój model pędzelkiem. Nazwiemy ją „Super Pędzel

Image
Pozdrawiam Jarek
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Czw Wrz 18, 2014 12:18 am

końcowe odliczanie - "10"

Miło nam poinformować, iż do szerokiego grona sponsorów dołączył poznański sklep modelarski http://www.datalandhobby.pl, który również będzie prowadził giełdę modelarską na naszych zawodach! Serdecznie zapraszamy!!!

Image


Dopisujemy następne nagrody, tym razem nagrody związane z 31Bazą Lotnictwa Taktycznego Poznań Krzesiny. Modele będzie wybierał i wyróżnienia wręczał pilot 31 BLT.
1 Za model F 16
2 Za model samolotu odrzutowego
3 Dla juniora za model samolotu odrzutowego

Image

Pozdro!
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Pią Wrz 19, 2014 12:24 am

Końcowe odliczanie – „9”

Dziś ciągle jeszcze wstępna lista pucharów i wyróżnień;

- puchar Grand Prix konkursu
- puchar dyrektora Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2
- puchar komendanta CSWL
- puchar sklepu Camouflage-Militariai Survival z Poznania
- puchar od wydawnictwa Rebis
- puchar od firmy Auto-Chara
- puchar SPM „Paprykarz”
- puchar KPM „Pod But”
- puchar od wydawnictwa Vesper
- puchar od Muzeum Uzbrojenia, Cytadela Poznańska

Listę pucharów będziemy uaktualniać do 20.09.2014r.

Wyróżnienia;
1 Za model F 16
2 Za model samolotu odrzutowego
3 Dla juniora za model samolotu odrzutowego
4 Za najlepszy model w malowaniu cywilnym „Jerzego Makuli”
Nagrody rzeczowe
Od firmy Magic&Event
1 Za najlepszy model lotnictwa USA (junior)
2 Za model samolotu w najciekawszym malowaniu (junior)
Od Bartka$Jarka
„Super Pędzel” za najlepiej pomalowany pędzlem model (junior)
- nagrody od IBG Models
- nagrody od Mirage Hobby
- od Jarka dla najmłodszego wystawcy
- od wydawnictwa Rebis
- od wydawnictwa Vesper

Uff, ależ emocje 3:2 dla Naaaaaaaszyyyych!!!
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Pią Wrz 19, 2014 11:19 pm

Końcowe odliczanie – „8”

Koledzy z klubu przytaszczyli kilka paczek z czterdziestoma książkami przekazanymi przez wydawnictwo Rebis Troszkę się chłopcy :lol: zasapali, ale cóż, chyba było warto.

Image

Dołączam fotkę wyróżnienia z autografem Jerzego Makuli za najlepszy model w malowaniu cywilnym.

Image

Pozdrawiam
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Sob Wrz 20, 2014 11:32 pm

Końcowe odliczanie – „7”

Siedem dni do konkursu, czas pokazać medale w pełnej krasie. Przygotowaliśmy pięćdziesiąt zestawów o które będą rywalizować Wasze modele. Życzę powodzenia.

Image

Pozdrawiam
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Nie Wrz 21, 2014 1:10 pm

Końcowe odliczanie – „6”


Uwaga! Orient! Attention! Achtung!

Zmieniono na ulicach przyległych do parkingu szkoły organizację ruchu, wklejam nową mapkę z oznaczonym wjazdem na ul. Kościuszki (czerwona strzałka), poprzednia droga dojazdowa wzdłuż hotelu Ikar kończy się w tej chwili nakazem skrętu w prawo! Otworzymy w sobotę bramę wjazdową na teren szkoły od ul. Solnej, prosimy jednocześnie wjeżdżających o parkowanie możliwie blisko siebie.

Image

Jutro wstawię fotki tych miejsc dla lepszego rozeznania sytuacyjnego.
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Pon Wrz 22, 2014 11:11 pm

Końcowe odliczanie – „5”
Fotki dla orientacji, do połączenia z mapką.
Poniżej wjazd z ul. Solnej w ul. Kościuszki "Czerwona strzałka"

Image

Dojazd do bramy przez zamknięty pas ruchu.

Image

Rzeczona brama- oczywiście będzie otwarta.

Image

Na ul. Kościuszki do 14 obowiązuje strefa- trza wrzucić garść srebrników do szafy z prawej strony.

Image

Sala tortur

Image

Jak zobaczycie kwiatki, ptaszki

Image

i będziecie w stanie odczytać nasz baner, to właśnie mijacie miejsce zawodów

Image

-ZAWRACAJCIE!!! tylko uważajcie, patrzcie na znaki, wszędzie wykopki.
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Wto Wrz 23, 2014 10:29 pm

Końcowe odliczanie – „4”

Dziś dotarły nagrody od firmy Magic&Event.

Nagroda dla JUNIORA, który zdaniem Magic&Event wykonał najlepszy model samolotu lotnictwa USA z okresu II Wojny Światowej dostanie zestaw w skład, którego wchodzi: książka "SAMOLOTY WSZECHCZASÓW", model Airfix Swordfish 1/72, figurki Airfix personel RAF, klej do modeli Revell, szpachlówka Revell, zmywacz Wamod, klej Pattex, pędzelki Italerii oraz Royal oraz suche pasete!

Do zestawu dołączone jest zaproszenie do budowy modelu pod okiem instruktora modelarstwa w modelarni Stowarzyszenia Sportów Modelarskich HERCULES III, która mieści się w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego Nr 2 przy Aleji Niepodległości 32 w Poznaniu!

Image

Nagroda dla JUNIORA, który zdaniem Magic&Event wykonał najlepszy model samolotu lotnictwa USA z okresu II Wojny Światowej dostanie zestaw w skład, którego wchodzi: książka "SAMOLOTY ZMINEJ WOJNY", model samolotu Airfix Gloster Gladiator 1/72, klej do modeli Revell, zmywacz Wamod, klej Pattex, pędzelki Italerii oraz Royal oraz suche pasete!

Do zestawu dołączone jest zaproszenie do budowy modelu pod okiem instruktora modelarstwa w modelarni Stowarzyszenia Sportów Modelarskich HERCULES III, która mieści się w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego Nr 2 przy Aleji Niepodległości 32 w Poznaniu!

Image

Pozdrawiam
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Czw Wrz 25, 2014 12:36 am

Końcowe odliczanie – „3”
Dziś późne bardzo „3”, bądź wczesne „2” z odliczania, wybierzcie sami :D
Poznański sklep modelarski Dataland, przekazał na ręce klubowego kolegi Adama nagrody rzeczowe, za które bardzo dziękujemy.

Image

Kolejne puchary zostały dołączone do listy w teorii już zamkniętej, ale co tam, najważniejsze, że są ludzie którzy chcą coś od siebie ofiarować i to się liczy, to jest ważne:
1x puchar od firmy OVB Allfinanz
2x puchar od Muzeum Dwóch Imperiów w Witaszycach za modele SF

W obu przypadkach ofiarodawcy sami wybiorą modele, za które wykonawcy wyróżnienia te otrzymają.

Informacja dla wystawców zainteresowanych spotkaniem koleżeńskim w sobotni wieczór, mianowicie;
- spotkanie zaplanowane jest na godzinę 20.00, można schodzić się oczywiście wcześniej :D
- strojem obowiązującym jest elegancki t-shirt na długi rękaw bądź inny sweter 8-)
- pod Pub znajdziecie wszystko, co Was interesuje

Pozdro
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Czw Wrz 25, 2014 10:25 pm

Końcowe odliczanie – „2”

Dziś dotarły do nas modele od firmy Mirage za które pięknie dziękujemy. Jeden z tych modeli został na życzenie firmy Mirage przeznaczony na nagrodę dla najmłodszego uczestnika. Już dwóch najmłodszych zostanie nagrodzonych.


Image

Dotarły również puchary, kilka z nich prezentuję poniżej.

Image

Pozdrawiam i do zobaczenia, o rany, to już za dwa dni!!!
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Pią Wrz 26, 2014 10:50 pm

Końcowe odliczanie – „1”

Powinienem pewnie napisać, że to już jutro, D-day, godzina W, nie ma już co odliczać itp., ale napiszę tylko – Czekamy na Was z niecierpliwością!
Jesteście pewnie już przygotowani przed drogą dlatego życzę Wam szerokości, gumowych drzew i żebyście dotarli do Poznania szczęśliwie, jak będzie trzeba, dajcie znać, poczekamy.
Ostatnia ważna informacja!!!
Proszę wziąć dowody osobiste, będą potrzebne przy wejściu do muzeum.
Zostały odebrane nagrody od wydawnictwa Vesper za które bardzo dziękujemy. Fotek już nie zdołam wstawić gdyż nikt dziś w ferworze przygotowań nie pomyślał o nich, ale muszę powiedzieć – robią wrażenie.

„Festung Pozen 1945” Cała seria!

„Dywizje Pancerne Wermachtu”

„Niemieckie Projekty Lotnicze 1935-1945”

I to by było na tyle, idę lulu, do zobaczyska na „Sali Tortur”
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez marek d » Sob Wrz 27, 2014 1:36 pm

Dopadła mnie jakaś grypa :( ....mimo to dowiozłem i postawiłem na stole moje dwa straszydełka. Stoją w zacnym towarzystwie. ;o)
Pozdrawiam Marek - sklejacz fabrycznych części, do samodzielnego montażu.
CV
Awatar użytkownika
marek d
 
Posty: 2124
Rejestracja: Pon Paź 25, 2004 7:25 pm
Miejscowość: Oborniki Wlkp.

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Pon Wrz 29, 2014 1:48 pm

The Day After

V Otwarte Mistrzostwa Poznania Plastikowych Modeli Redukcyjnych

Dziękujemy wszystkim przybyłym modelarzom za poświęcenie swojego czasu i wzięcie udziału w naszym konkursie, gratulujemy nagrodzonym zdobytych wyróżnień, tym nienagrodzonym gratulujemy pięknych modeli, gdyż w większości przypadków niuanse decydowały o wywalczeniu, bądź nie, medalu, tych co do nas z różnych przyczyn nie przyjechali zapraszamy następnym razem.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję w imieniu SSM Hercules III Poznań.

Jarosław Gorczak
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Re: V Otwarte Mistrzostwa Poznania

Postprzez jarek38 » Wto Wrz 30, 2014 1:59 pm

KOMUNIKAT KOŃCOWY V OTWARTYCH MISTRZOSTW POZNANIA PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH
27-28. 09. 2014


Stowarzyszenie Sportów Modelarskich HERCULES III Poznań
Organizatorami konkursu byli:
- Stowarzyszenie Sportów Modelarskich HESRCULES III Poznań
- Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Nr 2 w Poznaniu
Sponsorami zawodów byli:
- Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu,
- sklep Camouflage – Militaria Survival z Poznania,
- Wydawnictwo REBIS,
- firma Auto-Chara z Wysogotwa,
- Magic&Event z Poznania,
- wydawnictwo VESPER ,
- firma Polana z Wysogotowa,
- firma Mirage Hobby z Warszawy,
- firma IBG z Warszawy,
- firma Żywiec Perła z Poznania,
- firma Mares Packaging z Poznania,
- firma OVB Allfinanz Polska .
- sklep modelarski Dataland z Poznania
- firma Marcin Świerzewski

Do konkursu zostało zgłoszonych 285 modeli .
Zawodnicy reprezentowali kluby modelarskie:
- Combat Chełmża
- Hercules Toruń
- ISMR Inowrocław
- Koszaliński Pluton Modelarski
- Szczeciński Paprykarz Modelarski
- Tukan Swarzędz
- MDK Tomaszów Mazowiecki
- Orzeł Gniezno
- Koło Modelarskie Darłowo
Oraz zawodnicy niezrzeszeni z miejscowości: Wałcz, Olsztyn, Oborniki Wlkp, Zakopane, Elbląg, Inowrocław, Konin, Sulęcin, Kożuchów, Pobiedziska, Piła, Granowo,


Skład komisji sędziowskiej podczas zwodów:

- Marek Wierzchowski: sędzia główny
- Krzysztof Musielski
- Robert Adamczak
- Adam Dobranowski
- Przemysław Czombik
- Marek Ciesielski
- Bartosz Ciesielski
- Bartosz Falk
- Norbert Kujawski
- Jakub Przybylski
oraz aplikanci: Jarosław Gorczak, Michał Krystkowiak

Modele zostały ocenione na podstawie regulaminu V Otwartych Mistrzostw Poznania Plastikowych modeli Redukcyjnych.

Wyniki końcowe poszczególnych klas:

F4 1A SAMOLOTY 1/32 i większe JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
231 JAKUB KOŁPA SOPWITH CAMEL F.1 COMBAT I
252 SZYMON GRUŹLEWSKI F4F-4/ MARTELT COMBAT II

F4 1A SAMOLOTY 1/32 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
10 PRZEMYSŁAW LITEWKA RAF FE.2B POZNAŃ I
108 GRZEGORZ MĄDRY PZL 104 ISMR TRZEMESZNO II
64 MACIEJ LEWANDOWICZ P-51D MUSTANG MDK TOMASZÓW MAZ. III

F4 1B SAMOLOTY 1/48 JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
253 JOANNA WANTOWSKA P-38J DROOPSNOOT COMBAT I
68 MICHAŁ WOŹNIAK F-16 MDK TOMASZÓW MAZ. II
67 ALEKSANDER ŚWIDEREK SPITFIRE MKIX MDK TOMASZÓW MAZ. III

F4 1B SAMOLOTY 1/48 SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
222 MIKOŁAJ KOZŁOWSKI P-51B MUSTANG ISMR INOWROCŁAW I
107 GRZEGORZ MĄDRY SU-20 ISMR TRZEMESZNO II
158 BARTOSZ ZALOPANY MACCHI C205 VELTRO KOŻUCHÓW III

F4 1C SAMOLOTY 1/72 i mniejsze JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
174 KRZYSZTOF KRAJEWSKI HAWKER TYPHOON I B ISMR I
66 KACPER PASTUSZAK SR-71 MDK TOMASZÓW MAZ. II
65 HUBERT KOPREK MOSQUITO MDK TOMASZÓW MAZ. III

F4 1C SAMOLOTY 1/72 i mniejsze SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
9 PRZEMYSŁAW LITEWKA MACCHI M.S. POZNAŃ I
226 MACIEJ ŚLADOWSKI MIRAGE 2000 C PIŁA II
205 MARCIN WAWRZYNKOWSKI HE - 59B KPM KOSZALIN III

F4 1AS ŚMIGŁOWCE 1/48 i większe JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model Klub Miejsce
254 JOANNA WANTOWSKA MH-60G COMBAT I

F4 1AS ŚMIGŁOWCE 1/48 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
199 ROMAN LIZIŃSKI MI-17AE TKM HERCULES TORUŃ I

F4 1BS ŚMIGŁOWCE 1/72 i mniejsze JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
173 KRZYSZTOF KRAJEWSKI KA-50 SZ ISMR I
237 JAKUB KOŁPA H04S-3 COMBAT II

F4 1BS ŚMIGŁOWCE 1/72 i mniejsze SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
7 PRZEMYSŁAW LITEWKA PKZ-2 I
210 WOJCIECH SOKOŁOWSKI MI-2 KPM II

II B 1K KOŁOWE 1/35 i większe JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
175 KRZYSZTOF KRAJEWSKI BEDFORD QL ISMR I
260 WIKTOR PROKOPOWICZ KATIUSZA COMBAT II
272 ŁUKASZ BANASZAK SCHWIMMWAGEN COMBAT III

II B 1K KOŁOWE 1/35 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
37 KONRAD KOŁODNICKI AHS DANA WZ.77 SULĘCIN I
215 ZENON ZBRAŁA UAZ-463 ELBLĄG II
21 MAREK WINIARSKI STEYR TYPE 1500A/01 POZNAŃ III

II B 2K KOŁOWE 1/48 JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
249 SZYMON GRUŹLEWSKI SUPACAT JACKAL COMBAT I
234 WIKTOR PROKOP LAND ROVER COMBAT II
246 SZYMON GRAJKOWSKI AUTOBLINDA COMBAT III

II B 3K KOŁOWE 1/72 i mniejsze JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
242 SZYMON GRAJKOWSKI KATIUSZA COMBAT I
247 ŁUKASZ STANISŁAWSKI URAL COMBAT II

II B 3K KOŁOWE 1/72 i mniejsze SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
119 ANDRZEJ LIS-KUJAWSKI CHEVROLET C15A (13) OLSZTYN I
86 PIOTR MOSTOWIAK KUBUŚ MOSINA II
186 REMIGIUSZ KAMIŃSKI SP. KFZ. 222 ISMR III

II B 1G GĄSIENICOWE 1/35 i większe JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
150 WOJTEK WIERNICKI T-62A KOŁO MODELARSKIE DARŁOWO I
148 DAWID BIAŁEK T-90 KOŁO MODELARSKIE DARŁOWO II
177 KRZYSZTOF KRAJEWSKI LEOPARD 2A6M ISMR TRZEMESZNO III

II B 1G GĄSIENICOWE 1/35 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
209 WOJCIECH SOKOŁOWSKI T-55A KPM I
172 GRZEGORZ MĄDRY D9R ISMR TRZEMESZNO II
146 PIOTR KURIATA SDKFZ 7/2 DARŁOWO III

II B 2G GĄSIENICOWE 1/48 JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
258 JOANNA WANTOWSKA SDKFZ 251/ 1 AUSFD COMBAT I

II B 2G GĄSIENICOWE 1/48 SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
169 ŁUKASZ KAPIELSKI JS-2 POZNAŃ I
273 MICHAŁ KUTYŁA T-34 COMBAT II

II B 3G GĄSIENICOWE 1/72 i mniejsze JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
176 KRZYSZTOF KRAJEWSKI M3 LEE ISMR I
235 WIKTOR PROKOP BRITISH AS-90 COMBAT II
270 PAWEŁ KICIŃSKI ELEFANT COMBAT III

II B 3G GĄSIENICOWE 1/72 i mniejsze SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
92 PIOTR MOSTOWIAK M113LF MOSINA I
124 ANDRZEJ LIS-KUJAWA MARK I MALE OLSZTYN II
130 TOMASZ JANISZEWSKI T 34 85 GRANOWO III

II Co OSOBOWE bez podziału na skale JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
280 KACPER KRĘCICHWOST VW T3 ISMR INOWROCLAW I
240 JAKUB KOŁPA PORSCHE 959 COMBAT II
267 ADAM SYROCKI CHEVY CAMARO COMBAT III

II Co OSOBOWE bez podziału na skale SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
1 JACEK KEMPIŃSKI CORVETTE I
200 JACEK LEWANDOWSKI FORD CONVERTIBLE 1948 TKM HERCULES TORUŃ II

II Cc CIĘŻAROWE bez podziału na skale JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub Miejsce
265 KORNEL PAŁASZEWSKI IVECO TURBO STAR TRICILORE COMBAT I

II Cc CIĘŻAROWE bez podziału na skale SENIOR
nr start. imię i nazwisko Model klub miejsce
106 MACIEJ MYŚLIŃSKI RENAULT MAGNUM ISMR INOWROCLAW I
276 MAREK WANTOWSKI L.A. RECOVERY TRUCK COMBAT II
80 JACEK BUŁGAJEWSKI MERCEDES SKWITH HIAB SPM SZCZECIN III

IIC 1M MOTOCYKLE cywilne i wojskowe 1/24 i większe JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
248 KORNEL PAŁASZEWSKI HONDA CB 900 COMBAT I
244 SZYMON GRAJKOWSKI SUZUKI KATANA COMBAT II

IIC 1M MOTOCYKLE cywilne i wojskowe 1/24 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
278 MAREK WANTOWSKI YAMAHA XV1000 COMBAT I

IIA 1 ARTYLERIA bez napędu 1/35 i większe JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model Klub miejsce
257 JOANNA WANTOWSKA PAK43 COMBAT I
261 WIKTOR PROKOP PAK 36 R COMBAT II
238 SZYMON GRAJKOWSKI ZIS-3 COMBAT III

IIA 1 ARTYLERIA bez napędu 1/35 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model Klub miejsce
275 MAREK WANTOWSKI PAK43 COMBAT I
228 MACIEJ ŚLADOWSKI PRAWOSŁAWNA 2 WESTERPLATTE COMBAT II
72 ROBERT GADKOWSKI FLAK 43 SPM SZCZECIN III

IIA 2 ARTYLERIA bez napędu 1/48 i mniejsze SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
78 JACEK BUŁGAJEWSKI 3,7 PAK SPM SZCZECIN I
184 REMIGIUSZ KAMIŃSKI M 198 ISMR II

D DIORAMY lądowe, lotnicze, morskie JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
25 ARTUR ADAMCZAK BUNKIER POZNAŃ I
183 KRZYSZTOF KRAJEWSKI STANOWISKO PRZECIWLOTNICZE ISMR II

D DIORAMY lądowe, lotnicze, morskie SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
2 ROBERT M JURGA BERLIN, MAI 1945 ZIELONA GÓRA I
170 ŁUKASZ KAPIELSKI M4A3 POZNAŃ II
282 MAREK ŻURAW BRACIA WRIGHT INOWROCŁAW III

O(W) STATKI, OKRĘTY, ŻAGLOWCE 1/350 i większe JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
239 SZYMON GRAJKOWSKI ZINA COMBAT I

O(W) STATKI, OKRĘTY, ŻAGLOWCE 1/350 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
225 MACIEJ ŚLADOWSKI ADMIRAŁ GRAF SPEE PIŁA I
135 TOMASZ JANISZEWSKI UBOOT VIIC WRAK II
214 MAREK FILZEK HMS ENGLAND KPM KOSZALIN III

O(M) STATKI, OKRĘTY, ŻAGLOWCE 1/400 i mniejsze JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
166 MAKSYMILIAN KUIŃSKI I-400 KPM KOSZALIN I
279 WIKTOR PROKOP HMS SUFFOLK COMBAT II
243 ŁUKASZ STANISŁAWSKI U-BOOT COMBAT III

O(M) STATKI, OKRĘTY, ŻAGLOWCE 1/400 i mniejsze SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
99 WITOSŁAW STACHOWIAK YAMASHIRO WRZEŚNIA I
97 STEFAN PAWLAK HMS. CAUBELTOWN JSMR INOWROCŁAW II

F1 FIGURY 1/24 i większe SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
162 TOMASZ KUIŃSKI MILES KPM KOSZALIN I
57 ŁUKASZ CIESIELSKI OFICER NAVY GUARD K.N. (1811-1815) POZNAŃ II
113 KRZYSZTOF KAŹMIERCZAK DAIMYO POZNAŃ III

F2 FIGURY 1/35 i mniejsze JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
114 MARTYNA LIS-KUJAWSKA WOJOWNIK OLSZTYN I
26 ARTUR ADAMCZAK GRENADIERZY PANCERNI POZNAŃ II
256 JOANNA WANTOWSKA ŻOŁNIERZ 5KDP MONTE CASSINO COMBAT III

F2 FIGURY 1/35 i mniejsze SENIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
111 KRZYSZTOF KAŹMIERCZAK VIETNAM INFANTRYMAN POZNAŃ I

SF SCIENCE FICTION JUNIOR
nr start. imię i nazwisko model klub miejsce
197 WIKTOR SZPUNTOWICZ DWARF KOSZALIN I
53 WOJCIECH STĘPCZYŃSKI MODEKASER ORZEŁ GNIEZNO II
27 FILIP WOŹNIAK KAVE TROLL POZNAŃ III

SF SCIENCE FICTION SENIOR
nr start. imię i nazwisko model Klub miejsce
165 TOMASZ KUIŃSKI KSI ĘŻNICZKA ELFÓW KPM KOSZALIN I
145 PIOTR KURIATA SENTINEL DARŁOWO II
15 DARIUSZ RYBARCZYK X-WING POZNAŃ III

Hvp HUMVEE I POJAZDY POCHODNE
nr start. imię i nazwisko model klub MIEJSCE
4 JERZY KOSAKOWSKI M1025 CIMIC KRAKÓW I
38 KONRAD KOŁODNICKI M1025A2 HMMWV SULĘCIN II
266 ADRIAN SYROCKI HUMMER COMBAT III

Puchary oraz wyróżnienia:

- Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu dla MARCIN WAWRZYNKOWSKI ZA MODEL PZL – P1
- Puchar Komendanta centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu dla WOJCIECH SOKOŁOWSKI ZA MODEL T-55A
- Puchar sklepu Camouflage-MilitariaSurvival z Poznania dla MACIEJ ŚLADOWSKI ZA MODEL PRAWOSŁAWNA WESTERPLATTE
- Puchar sklepu Camouflage-MilitariaSurvival z Poznania dla PIOTR MOSTOWIAK ZA MODEL M113 AUSTRALIA
- Puchar wydawnictwa REBIS dla PAWEŁ KICIŃSKI ZA MODEL ELEFANT
- Puchar od firmy Auto-Chara dla 1 ANDRZEJ LIS-KUJAWA ZA MODEL MARK I
- Puchar SPM „Paprykarz” dla KONRAD KOŁODNICKI ZA MODEL AHS DANA WZ. 77
- Puchar KPM „Pod But” dla KONRAD KOŁODNICKI ZA MODEL AHS DANA WZ. 77
- NAGRODA ISMR INOWROCŁAW DLA PRZEMYSŁAW LITEWKA ZA MACCHI M.S.
-WYRÓRZNIENIE SPECJALNE OD SSM HERKULES III POZNAŃ DLA ANDRZEJ WĄSOWICZ ZA MODEL ZEPPELIN-STAAKEW R. VI
-WYRÓŻNIENIE SPECJALNE OD SSM HERKULES III POZNAŃ DLA MACIEJ ŚLADOWSKI ZA MODEL U BOOT
-WYRÓŹNIENIE SPECJALNE OD SSM HERKULES III POZNAŃ DLA ANDRZEJ SMOLAREK ZA MODEL PAROWOZU BR 52
- Nagroda za najlepszy model lotnictwa USA wykonany przez juniora od Magic&Event dla
JAKUB KOŁPA ZA MODEL MUSTANG
-Nagroda za najciekawiej pomalowany model samolotu przez juniora od Magic&Event dla
KRZYSZTOF KRAJEWSKI ZA MODEL HAWKER TYPHOON IB
- Nagrody wydawnictwa VESPER
-„Festung Pozen” za model kołowy dla PIOTR MOSTOWIAK ZA MODEL TANK PIŁSUDZKIEGO
-„Niemieckie Projekty Lotnicze 1939-1945” za model w Barwach Luftwffe dla MACIEJ LEWANDOWICZ ZA MODEL ME262A
-„Niemieckie Projekty Lotnicze 1939-1945” za model w Barwach Luftwffe dla ANDRZEJ KOZŁOWSKI ZA MODEL JU 87D
-„Dywizje Pancerne Wermachtu” za model gąsienicowy dla ŁUKASZ KAPIELSKI ZA MODEL PZKPFW 38T
-„Dywizje Pancerne Wermachtu” za model gąsienicowy dla ŁUKASZ JANKOWSKI ZA MODEL PZKPFW 2 AUST. C
-Nagroda „Super Pędzel” za najlepiej pomalowany model dla ARTUR ADAMCZYK ZA DIORAME BUNKIER
- Puchar od firm Polana dla Grzegorza Markowskiego DLA TOMASZ JANISZEWSKI ZA MODEL DIORAMY DEAR FATHER
- Puchar firmy Mirage Hobby dla BARTOSZ ZALOPANY ZA MODEL PZL P11C
- Nagroda dla najmłodszego zawodnika od Mirage Hobby dla Maksymiliana Kuińskiego
- Nagroda dla najmłodszego zawodnika od Mirage Hobby dla Mileny Kuińskiej
- Nagroda od firmy IBG za model gąsienicowy dla ROBERT GADKOWSKI ZA MODEL ZS423-4 SZYŁKA
- Nagroda od firmy Żywiec Perła za model pojazdu cywilnego dla KACPER KRĘCICHWOST ZA MODEL VW-T3
- Nagroda za model F-16 od 31 bazy Lotnictwa Taktycznego dla GRZEGORZ MĄDRY ZA MODEL F16
- Nagroda za model odrzutowca od 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego dla MACIEJ ŚLADOWSKI ZA MODEL MIRAGE 2000
- Nagroda za modelu odrzutowca wykonanego przez juniora od 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego dla JAKUB KOŁPA MIG 29
- Wyróżnienie Jurka Makuli za model samolotu cywilnego dla MAREK ŻURAW ZA MODEL AIRBUS A321
- Puchar za model Science Fiction od Muzeum Dwóch Imperiów dla DARIUSZ RYBARCZYK ZA MODEL X-WING
- Puchar za model Napoleoński od Muzeum Dwóch Imperiów dla ŁUKASZ CIESIELSKI ZA FIGURKE OFICERNAVY GUARD
- Nagroda imienia jarka Kotarskiego za figurkę dla TOMASZ KUIŃSKI ZA FIGÓRKE GAL
- Puchar od firmy Mares Packaging dla KONRAD KOŁODNICKI ZA MODEL M1025A2 HMMWV
- Nagroda Muzeum Walk Niepodległościowych dla ŁUKASZ KAPIELSKI ZA MODEL IS-2
- Puchar od firmy OVB Allfinanz Polska dla GRZEGORZ MĄDRY ZA MODEL D9R
- Nagroda SSM HERCULES III Poznań dla TOMASZ JONISZEWSKI ZA MODEL U-BOOT WRAK
- Puchar Grand Prix za model MI – 17AE dla ROMAN LIZIŃSKI
jarek38
 
Posty: 51
Rejestracja: Wto Lip 29, 2014 10:51 pm

Poprzednia

Wróć do Zapowiedzi i terminarz imprez

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości