XV Osowskie Spotkanie Modelarzy w Gdańsku

Dział przeznaczony wyłącznie na na prezentację zapowiedzi imprez modelarskich i imprez związanych częściowo z modelarstwem.

XV Osowskie Spotkanie Modelarzy w Gdańsku

Postprzez piterpanzer » Nie Wrz 28, 2014 8:00 pm

Witajcie po długiej przerwie!
Pora pomyśleć o kolejnym spotkaniu.
Jestem po rozmowach z Panią Dyrektor i wracam do formuły Osowskich Spotkań Modelarzy, bez napinania się, bez sędziowania i bez medali w klasach.
Mam świadomość, że część łowców nagród nas sobie odpuści, ale przynajmniej nie będzie spięć między sędziami a ich kolegami. Przyjadą ci którym zależy na spotkaniu w gronie ludzi o tej samej pasji.
Pytały mnie różne osoby i grupy modelarskie o możliwość przyznania własnych wyróżnień. Tu jestem otwarty, możecie nagrodzić kogo i jak chcecie.
Jako samotny organizator nie mam czasu na załatwianie sponsorów i przygotowywanie całej buchalterii. Ot taka smutna prawda, ale tego po prostu nie ma komu robić w Trójmieście.
Proponowany termin spotkania to 7-9.11.2014.
Zaczniemy przyjmowanie modeli w piątek, później tradycyjna wizyta w pizzerii na pogaduchy, a wieczorem to już zajęcia w podgrupach wiekowych
Zapraszam do Gdańska!
Pozdrawiam i zapraszam Piterpanzer
TYLKO BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25-TERAZ ZAPRASZAM
Image
Awatar użytkownika
piterpanzer

Miejscowość: Gdańsk

Re: XV Osowskie Spotkanie Modelarzy w Gdańsku

Postprzez piterpanzer » Wto Paź 14, 2014 6:58 pm

Dzięki pomocy mojego Przyjaciela Dariusza Furtaka mamy piękny plakat !
Po raz kolejny wielkie dzięki Daro !
Image
Pozdrawiam i zapraszam Piterpanzer
TYLKO BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25-TERAZ ZAPRASZAM
Image
Awatar użytkownika
piterpanzer

Miejscowość: Gdańsk

Wróć do Zapowiedzi i terminarz imprez

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości