Festiwal Modelarski Kraków - 2015 6-7.06.2015

Dział przeznaczony wyłącznie na na prezentację zapowiedzi imprez modelarskich i imprez związanych częściowo z modelarstwem.

Festiwal Modelarski Kraków - 2015 6-7.06.2015

Postprzez FMK » Pon Kwi 20, 2015 8:17 pm

Szanowni ModelarzeMiło nam poinformować, że zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami Festiwal Modelarski KRAKÓW 2015, odbędzie się w dniach 06 - 07 czerwca 2015. Organizatorami Festiwalu w tym roku są IPMS Kraków i GrupaB.Wielu modelarzy, sympatyków i odwiedzających na pewno ucieszy fakt, że nasza impreza ponownie odbędzie się w gmachu głównym Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Pora to więc doskonała na wizytę w naszym mieście, które poza Festiwalem oferuje jak wiadomo moc wrażeń i atrakcji. Podobnie jak w poprzednich edycjach, na Festiwal zapraszamy modelarzy plastikowych i kartonowych, gdyż konkurs zostanie rozegrany tradycyjnie w obu – kartonowych i plastikowych kategoriach. Dodatkowo rozegrany zostanie konkurs Lajkonik, tym razem w trzech kategoriach: lotnictwo, pojazdy wojskowe i szkutnictwo.Dużą zmianą w stosunku do roku 2014 jest przeniesienie Giełdy Modelarskiej do głównego holu Muzeum Lotnictwa. Na piętrze w 2015 znajdować się będą stoiska klubowe i coś nowego czyli giełda Modelarze dla Modelarzy, gdzie każdy chętny będzie mógł pozbyć się swoich nadwyżek modelarskich a zarobione pieniądze wydać na kolejne modele.Wszystkie informacje, regulamin, szczegóły dotyczące rejestracji, karty startowe oraz podział na klasy, umieszczone są tu: http://ipmskrakow.pl/wp-content/uploads ... 5-info.pdfWszelkie informacje na temat Festiwalu znajdą państwo również na stronach internetowych i FB :

http://www.ipmskrakow.pl.

https://www.facebook.com/GrupaBiezanowska?ref=bookmarksW najbliższym czasie uruchomiona zostanie również rejestracja elektroniczna, o czym poinformujemy na forum.Zapraszamy serdecznie!!!
FMK
 
Posty: 2
Rejestracja: Pon Kwi 20, 2015 8:12 pm

Re: Festiwal Modelarski Kraków - 2015 6-7.06.2015

Postprzez FMK » Pon Kwi 27, 2015 7:27 pm

Szanowni Modelarze,

W tegorocznej edycji Festiwalu gośćmi specjalnymi naszej imprezy będą Kamil Feliks Sztarbała i Radek Pituch, którzy zaprezentują pokazy technik modelarskich .
Szczegóły podamy w kolejnych aktualizacjach.


Tymczasem działa już elektroniczna rejestracja modeli :

http://www.ipmskrakow.pl/fmk2015

powstała również strona Festiwalu na FB wystarczy "polubić" i nie ominie Was żadna informacja o tym wydarzeniu :

https://www.facebook.com/FMK15?fref=nf
FMK
 
Posty: 2
Rejestracja: Pon Kwi 20, 2015 8:12 pm


Wróć do Zapowiedzi i terminarz imprez

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość