VI Wrocław Model Show, 1-2 kwietnia 2017

Dział przeznaczony wyłącznie na na prezentację zapowiedzi imprez modelarskich i imprez związanych częściowo z modelarstwem.

VI Wrocław Model Show, 1-2 kwietnia 2017

Postprzez RobRoy1 » Wto Gru 13, 2016 9:34 pm

Co to się porobiło, są już zapowiedzi na lipiec 2017...
A co będziecie robić na przełomie marca i kwietnia? Leczenie kaca i złamanych serc po Bytomiu należy niestety w tym roku zdjąć z kalendarza. Tymczasem świat modelarski nie znosi próżni...

W 2017 Wrocław Model Show opatrzony numerem 6 odbędzie się w weekend 1-2 kwietnia. Zapraszamy w to samo miejsce co przez poprzednie 5 lat - do II LO przy ul. Parkowej we Wrocławiu.

Przypominamy że temat przewodni VI WMS to SĄSIEDZI

Image

(w domyśle: sąsiedzi naszego kraju w różnych sytuacjach historycznych i bieżących, aczkolwiek im bardziej nas zaskoczycie interpretacją tym bardziej będziemy yyy ...zaskoczeni)

Więcej szczegółów, w tym więcej obrazków - wkrótce.
"Chcę, żebyście zapamiętali, że żaden skur.... nie wygrał wojny, umierając za swoją ojczyznę. Wygrywa się ją, sprawiając, by tamci skur... umierali za swoją". G.Patton
Awatar użytkownika
RobRoy1

Miejscowość: Wrocław

Re: VI Wrocław Model Show, 1-2 kwietnia 2017

Postprzez RobRoy1 » Wto Gru 20, 2016 11:50 pm

Obiecałem obrazki.
"WŁALA" (zwieśniaczył Puchatek):
Image
"Chcę, żebyście zapamiętali, że żaden skur.... nie wygrał wojny, umierając za swoją ojczyznę. Wygrywa się ją, sprawiając, by tamci skur... umierali za swoją". G.Patton
Awatar użytkownika
RobRoy1

Postprzez RobRoy1 » Pon Lut 13, 2017 4:23 pm

Zapowiedzi .
Część 1.
Jak wiadomo na imprezy modelarskie Się przyjeżdza po Nagrody, żeby #sieoplacalosie. Zatem uwaga: nagrody są. Grand Prix kojarzy się raczej z Formułą 1, ale jakoś tak wyszło że na WMS też mamy Grand Prix. Nawet nie jedną, tylko trzy:

1. Grand Prix uczestników: kompresor MA2000. Beneficjenta kompresora wybiorą urzestnicy WMS, oddając swoje głosy na model który im najbardziej przypadnie do gustu (lub będzie najskuteczniej lobbowany w kuluarach, wiadomo).

2. Grand Prix tematyczne: sikawka H&S Ultra. To dla modelarza który najskuteczniej zinterpretuje nasz temat przewodni "Sąsiedzi". Ponieważ skuteczność interpretacji będzie oceniana subiektywnie to spodziewamy się ładnych bijatyk na forach.

3. Grand Prix główne, taki Krzysztof Jarzyna wszystkich Grand Prix. O tym w zapowiedziach cz. 2.

Grąpri 1 i 2 mamy dzięki uprzejmości Martoli, Grąpri 3 jak zwykle pochodzi z M-Zone.

W międzyczasie, w przepastnych halach studia kinematograficznego M-Zone ekipa filmowa przygotowała małe conieco:
https://www.youtube.com/watch?v=nc47OfM3A9M&t=0s (nie działa mi BBCode do youtuba, jeżeli ktoś wie o co może chodzić to prośba o wklejenie powyższego linka w post. Dzięki :)
Awatar użytkownika
RobRoy1

Postprzez RobRoy1 » Wto Mar 28, 2017 8:32 pm

A tymczasem rozgłośnia WMS2017 nadaje:

Żeby nie było, że zawsze coś dostają tylko młodzicy i juniorzy, to dla pierwszych pełnoletnich 144 modelarzy, którzy pojawią się u nas w sobotę i będą mieli zgłoszone modele on-line lub dokonają rejestracji na miejscu zaczynając od godziny 9.00 otrzymają w nagrodę fiolkę najlepszego na świecie kleju modelarskiego - Mr cement

Nagrody ufundowane zostały przez głównego sponsora imprezy, japońską firmę Mr.Hobby

Gotowość bojowa do wydania osiągnięta

Image

dalsze komunikaty wkrótce...
Awatar użytkownika
RobRoy1

Wróć do Zapowiedzi i terminarz imprez

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości