[karton]samochód pancerny

Modele kartonowe: dyskusje ogólne, warsztat i galeria.

[karton]samochód pancerny

Postprzez Stary » Śro Lip 06, 2005 9:53 pm

Witam
Z mieszanymi uczuciami przedstawiam Wam parę zdjęć modelu jakie dzisiaj zrobiłem. Dlaczego? Ano dla tego że wykonałem go latach osiemdziesiatych ubiegłego wieku (ale to brzmi :) ) Ech, gdyby wtedy był internet i takie forum ;o) . Model zrobiony z Małego Modelarza, jak to dzisiaj się mówi "prosto z pudełka" ;o)
Troszkę go ulepszyłem o elementy toczone na tokarce. Przetrwał tylko dlatego że zrobiłem dla niego gablotkę i potem odszedł w zapomnienie.
Teraz ma dla mnie dużą wartość (sentymentalną :) )
Image
Image
Image
Image
Image
Fotki sa takie jakie są bo dopiero eksperymentuję z cyfrakiem.
Pozdr. Rysiek :)
Awatar użytkownika
Stary

Miejscowość: Opole

Postprzez Waldek » Czw Lip 07, 2005 12:21 am

Witaj
Mam nadzieje rze na tym nie skonczyla sie twoja przygoda z modelami, ja co chwila przy okazji robienia porzadkow czesto cos z przed laty wykopuje. Arz dziwie sie rze tak wiele sie zachowalo, wiele modeli bylo intensywnie testowanych przez dzieci. Jak to dobrze nieraz niekture miejsca nie sprzatac. Teraz po latach jaka przyjemnosc przy odrestaurowywaniu a ile wspomnien z tym zwiazane. Teraz Masz wszystko nawet brac modelarska w zasiegu reki wiec pokarz nam co masz lub zadziw a mlodzierz wprowadzaj w arkana tej jakrze pieknej sztuki.(wybacz za pisownie nie ta szerokosc geograficzna)
Awatar użytkownika
Waldek

Miejscowość: Szczecinek- Thyregod

Postprzez Grzesiek_-_ » Sob Lip 23, 2005 6:22 pm

Swietny model!!!! Mam zamiar jeszcze w tym roku skleić ten samochód.
Sprzedam drut kolczasty 1/35 - Informacje na GG.
Grzesiek_-_

Miejscowość: Brzeziny

Wróć do Kartonowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość