[G] Panzerkampfwagen V Panther Mikro Model 1/35

Modele kartonowe: dyskusje ogólne, warsztat i galeria.

[G] Panzerkampfwagen V Panther Mikro Model 1/35

Postprzez ekoaral » Sob Sty 14, 2012 11:43 pm

Witam kolegów tym razem mam wam do przedstawienia model z małą waloryzacją a mam na myśli Zimerit
+zestaw noktowizyjny.
Image
By ekoaral at 2011-01-09 Image
By ekoaral at 2011-01-09 [img]http://img217.imageshack.us/img217%20[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7240/p1100847j.jpg[/img]
By ekoaral at 2011-01-09

Pozdrawiam ekoaral.
Awatar użytkownika
ekoaral

Miejscowość: Mała Moskwa

Re: [G] Panzerkampfwagen V Panther Mikro Model 1/35

Postprzez Jakub Chowaniec » Nie Sty 15, 2012 1:24 pm

Cześć. Zdecydownie jestem na nie.... Model wygląda okropnie :? Odstające i krzywe gąski, baardzo gruba warstwa farby, zimmerit jakoś dziwnie wygląda. Niepomalowane bandarze kół... Narzędzia w kolorze kammo, liny jakieś dziwne, nie przypominają w ogóle lin ze szkopskich czołgów... Brak zimmeritu nad pojemnikami na tylnym pancerzu. Właz z tyłu z wierzy to totalna porażka - nieodpowiedni kształt mechanizmu utrzymującego go. A do tego jego grubość... massakra... Odnośnie kół z tyłu na pancerzu to na czym one miały się trzymać? Bo wygląda to baardzo nierealistycnie - mogłeś się pokusić o jakąś linkę, którą byłyby przywiązane do czegoś.... W tej skali można zrobić naprawdę dobrze wyglądający model. Powodzenia w dalszych pracach. Trzymię kciuki za Ciebie.
Ps. Oglądaj warsztaty doświadczonych kolegów i z nich podglądaj niektóre rozwiązania. Pamiętaj o najważniejszej zasadzie dla początkujących : NAJPIERW SKLEJ 5 MODELI CZYSTO, BEZ DODATKÓW I ŚLADÓW EKSPLOATACJI, A DOPIERO PÓŹNIEJ WPROWADZAJ STOPNIOWO :!: :!: ULEPSZENIA. Załóż warsztat kolejnego modelu na forum, a zobaczysz że będzie on lepszy od tego i później każdy następny model będzie lepszy od poprzedniego.
Image
Image
Jakub Chowaniec

Miejscowość: Żabnica

Re: [G] Panzerkampfwagen V Panther Mikro Model 1/35

Postprzez ekoaral » Pią Sty 20, 2012 8:02 am

Witam,fajnie usłyszeć w przenośni coś takiego,ale nie wiem czy kolega kiedyś coś takiego zrobił w tej skali,w Kartonie ja nie mówię ze jest ideał.Ale człowiek całe życie sie uczy na błędach,wiec myślę ze mam jeszcze troszkę cz....A tak na marginesie co kolega Jakub Chowaniecpowie na temat tych modeli.???
Image Image
Image Image
Image Image

Pozdrawiam ekoaral
Awatar użytkownika
ekoaral

Miejscowość: Mała Moskwa

Wróć do Kartonowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość