Propozycja projektu - jeszcze bez nazwy

Pomysły i sugestie odnośnie nowych i aktualnie trwających konkursów i projektów.

Jaki pojazd skłonny jesteś zrobić w tym projekcie grupowym?

Kubelwagen/Schwimmwagen/Kafer
11
26%
Willys
9
21%
Sd.Kfz. 251
4
10%
KW-1/KW-2
5
12%
Mercedes L 4500
2
5%
Pz.Kpfw. I
1
2%
Humvee
6
14%
Steyr
4
10%
Horch
0
Brak głosów

Razem głosów : 42

Postprzez Tomek RS » Pią Mar 26, 2010 10:02 pm

No to kurde niczego już nie rozumiem - to dlaczego nie jest tak, jak ja chcę?

T-1 (czyli taki najmniejszy ruski panzer?)
Awatar użytkownika
Tomek RS

Miejscowość: Gdańsk / Kontrakt S6 Kołobrzeg

Postprzez TurboDymoMan » Pią Mar 26, 2010 11:09 pm

Tomku "Dziki" Rogalo. Zanim dojdziecie do sedna sprawy liście zaczną z drzew opadać.

Proponuję COŚ zrobić. Mianowicie, na początek, niech każdy z deklarujących się do projektu, otworzy pudełko z modelem.
Chwilę pomyśli co chce z nim zrobic i niech ZACZNIE to robić.

Ze swej strony TDM funduje nagrodę rzeczową dla pierwszego konkursowicza,
który rozpocznie, (ale i skończy w terminie konkursowym) swoją relację z budowanego modelu.

Budowanym modelem może być: Willys, JEEP, Bantam, GAZ-67, VW Kübelwagen, Käfer, Schwimmwagen, Opel , Citroen CV 11 lub wszystko inne co ma 4 koła.

Rozpoczęcie relacji ma nastąpić do 1 kwietnia 2010 r.

Później mogą następować dowolne zmiany w regulaminie projektu, ale nagroda rozlosowana będzie tylko wśród tych, którzy spełnią powyższy warunek.

Nagroda zostanie przekazana Administracji Forum, która zostaje tym samym zobowiązana do przekazania jej,
twórcy najlepszej pracy, która spełnia wymogi niniejszego mini Regulaminu Nagród w "Projekcie 4 Koła".
Ostatnio edytowany przez TurboDymoMan, Pią Mar 26, 2010 11:32 pm, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
TurboDymoMan

Postprzez Tomek Hejmo » Pią Mar 26, 2010 11:12 pm

Może trochę dłużej, święta idą, a ja modelu nie mam.

Będzie ktoś ściągał Kubla z Lucky? Robimy wspólne zamówienie??

Tomek
Tomek Hejmo
Uzytkownik usunięty

Miejscowość: Chrzanów woj. Małopolskie / Gliwice

Postprzez TurboDymoMan » Pią Mar 26, 2010 11:18 pm

A ile taki Kübelwagen z LuckyModel będzie kosztował ze wszystkimi opłatami ?
Image
Awatar użytkownika
TurboDymoMan

Postprzez Tomek Hejmo » Pią Mar 26, 2010 11:22 pm

10$ sam model w wersji europejskiej z figurką kierowcy. Wysyłki łącznej nie znam.

Tomek
Tomek Hejmo
Uzytkownik usunięty

Postprzez TurboDymoMan » Pią Mar 26, 2010 11:25 pm

Z wysyłką ok 13,50 USD.
To gdzie tu interes ?
Image
Awatar użytkownika
TurboDymoMan

Postprzez liec » Pią Mar 26, 2010 11:25 pm

Ze swej strony TDM funduje nagrodę rzeczową dla pierwszego konkursowicza,
który rozpocznie, (ale i skończy) swoją relację z budowanego modelu

To chyba odrobinę niesprawiedliwe- Kubla z italki w 1/72 mam akurat na stanie, a jak dziś zacząłbym go robić, to spokojnie wyrobię się do końca tygodnia. :]
Image
Warsztat:
Storch Pz. IV Commandos 3
Awatar użytkownika
liec

Miejscowość: Chorzów

Postprzez Tomek Hejmo » Pią Mar 26, 2010 11:27 pm

Interes życia to to nie jest, ale dychę taniej niż u nas.

Tomek
Tomek Hejmo
Uzytkownik usunięty

Postprzez TurboDymoMan » Pią Mar 26, 2010 11:28 pm

liec napisał(a):To chyba odrobinę niesprawiedliwe- Kubla z italki w 1/72 mam akurat na stanie, a jak dziś zacząłbym go robić, to spokojnie wyrobię się do końca tygodnia. :]

To gdzie widzisz tę niesprawiedliwość ?
Image
Awatar użytkownika
TurboDymoMan

Postprzez TurboDymoMan » Pią Mar 26, 2010 11:30 pm

Tomek Hejmo napisał(a):Interes życia to to nie jest, ale dychę taniej niż u nas.

Tomek

Ale kupując u nas wspierasz np. takiego senatora co jego nazwiska nie chce nawet wymieniać.
A znasz chociaż nazwisko jednego polityka z Szanghaju, Pekinu lub innego Hong Kongu ? :mrgreen:
Image
Awatar użytkownika
TurboDymoMan

Postprzez Kicuś » Pią Mar 26, 2010 11:32 pm

TurboDymoMan napisał(a):Ze swej strony TDM funduje nagrodę rzeczową dla pierwszego konkursowicza,
który rozpocznie, (ale i skończy) swoją relację z budowanego modelu.

Budowanym modelem może być: Willys, JEEP, Bantam, GAZ-67, VW Kübelwagen, Käfer, Schwimmwagen, Opel , Citroen CV 11 lub wszystko inne co ma 4 koła.

Później mogą następować dowolne zmiany w regulaminie projektu, ale nagroda rozlosowana będzie tylko wśród tych, którzy spełnią powyższy warunek.

Nagroda zostanie przekazana Administracji Forum, która zostaje tym samym zobowiązana do przekazania jej,
twórcy najlepszej pracy, która spełnia wymogi niniejszego mini Regulaminu Nagród w "Projekcie 4 Koła".

Hej, prrrrrr, wystopuj trochę. To, że chcesz ufundować nagrodę to chwalebne, ale chyba nie upoważnia Ciebie do ustalania reguł konkursu którego organizatorem jest administracja tego forum. Podajesz terminy, pojazdy jakie mogą być budowane itd, a czy uzgadniałeś to z Administracją? W ten sposób to możesz sobie zorganizować prywatny konkurs a nie z buciorami wchodzisz nam w paradę. Czy to jest w porządku?
Awatar użytkownika
Kicuś

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez liec » Pią Mar 26, 2010 11:34 pm

Kicuś napisał(a):
TurboDymoMan napisał(a):Ze swej strony TDM funduje nagrodę rzeczową dla pierwszego konkursowicza,
który rozpocznie, (ale i skończy) swoją relację z budowanego modelu.

Hej, prrrrrr, wystopuj trochę. To, że chcesz ufundować nagrodę to chwalebne, ale chyba nie upoważnia Ciebie do ustalania reguł konkursu którego organizatorem jest administracja tego forum. Podajesz terminy, pojazdy jakie mogą być budowane itd, a czy uzgadniałeś to z Administracją? W ten sposób to możesz sobie zorganizować prywatny konkurs a nie z buciorami wchodzisz nam w paradę. Czy to jest w porządku?

To mam zaczynać czy nie? 8-)

TurboDymoMan napisał(a):
liec napisał(a):To chyba odrobinę niesprawiedliwe- Kubla z italki w 1/72 mam akurat na stanie, a jak dziś zacząłbym go robić, to spokojnie wyrobię się do końca tygodnia. :]

To gdzie widzisz tę niesprawiedliwość ?

Zanim ci wszyscy pechowcy zdążą wyciąć z ramki wszystkie części w 1:35 ja już będę miał gotowy model.

Cholera chyba jestem zbyt uczciwy.
Ostatnio edytowany przez liec, Pią Mar 26, 2010 11:41 pm, edytowano w sumie 1 raz
Image
Warsztat:
Storch Pz. IV Commandos 3
Awatar użytkownika
liec

Miejscowość: Chorzów

Postprzez sir.michal » Pią Mar 26, 2010 11:38 pm

liec napisał(a):To mam zaczynać czy nie? 8-)

Zanim się dogadają to zaczniemy pod koniec lata.
Więc lepiej nie zaczynaj narazie. ;o)
Image
Image
sir.michal

Miejscowość: Inowrocław

Postprzez TurboDymoMan » Pią Mar 26, 2010 11:40 pm

Kicuś napisał(a):

Przepraszam, ale to jest PROLOG konkursu

Chciałbym, żeby COś zaczęło się dziać w tym temacie, a nie tylko gadanie w koło Macieju.
Przedmiotem konkursu ma byc model 4-kołowy ? No to chyba w moim mini-regulaminie jest. Na upartego motocykl z przyczepą też ma 4 koła.

Jak Wam tak bardzo wchodzę w paradę to nie pozostaje mi nic innego jak wycofać sie z tej propozycji.

Nagrodę pro-forma funduję Tomkowi Hejmo. :D (Podaj adres na PW).
Image
Awatar użytkownika
TurboDymoMan

Postprzez Kicuś » Pią Mar 26, 2010 11:45 pm

Wszystko można obgadać, jeśli miałeś pomysł, trzeba pisać do któregoś z nas.
Awatar użytkownika
Kicuś

Miejscowość: Bydgoszcz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o konkursach i projektach.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości