Amerykański sen - Born in the USA

Pomysły i sugestie odnośnie nowych i aktualnie trwających konkursów i projektów.

Re: Amerykański sen - Born in the USA

Postprzez Tomasz B » Czw Lip 12, 2012 10:16 pm

sickboy69 napisał(a):Kiedy się ten konkurs kończy?

Dobre pytanie - chciałem się już wcześniej dowiedzieć bo chętnie bym coś ulepił ale z pierwotno regulaminu to wynika że już powinien się skończyć??

barzdzo proszę o podanie definitywnej daty zakończnia konkursu
pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
Tomasz B

Miejscowość: Lipowa

Postprzez sickboy69 » Śro Lip 18, 2012 11:47 am

Nie dziwi mnie, że forum umiera jak nikt nie jest w stanie przez tydzień odpowiedzieć na proste pytanie :evil:
Awatar użytkownika
sickboy69

Miejscowość: ŁÓDŹ

Postprzez Artur Domański » Śro Lip 18, 2012 2:14 pm

sickboy69 napisał(a):Nie dziwi mnie, że forum umiera jak nikt nie jest w stanie przez tydzień odpowiedzieć na proste pytanie :evil:

To że forum ma mniejszą oglądalność to nie znaczy że forum umiera. Musisz zapytać osobę która zaczynała i prowadzi wątek konkursowy, na pewno uzyskasz odpowiedź
Jeśli coś może pójść nie tak, to pójdzie w najgorszym momencie.

Ciągle coś dłubię
Awatar użytkownika
Artur Domański
Site Admin

Miejscowość: Włocławek

Postprzez sickboy69 » Śro Lip 18, 2012 2:21 pm

Kogo mam zapytać? Myślałem, że jestem we właściwym miejscu...
Awatar użytkownika
sickboy69

Postprzez Artur Domański » Śro Lip 18, 2012 2:37 pm

Rafhart napisał(a):Zróbmy więc cztery miesiące, licząc od ostatniego marca.

Tutaj masz odpowiedź, czyli do końca lipca br.
Jeśli coś może pójść nie tak, to pójdzie w najgorszym momencie.

Ciągle coś dłubię
Awatar użytkownika
Artur Domański
Site Admin

Miejscowość: Włocławek

Postprzez sickboy69 » Czw Lip 19, 2012 11:48 am

Artur Domański napisał(a):
Rafhart napisał(a):Zróbmy więc cztery miesiące, licząc od ostatniego marca.

Tutaj masz odpowiedź, czyli do końca lipca br.

Niestety to nie jest data zakończenia konkursu, na stronie nr 3 znalazłem taką rozmowę:
Artur Domański napisał(a):Rafale, a możesz wydłużyć czas do końca sierpnie, ewentualnie do 01/09/2012
To może i ja bym się załapał

Rafhart napisał(a):Dobrze wydłużmy czas, to jest konkurs dla Was więc będzie jak chcecie :)
Zgłoszenia do końca kwietnia , koniec konkursu do końca sierpnia.

To jak jest, do końca lipca, sierpnia czy może jeszcze innego dnia się to kończy?
Awatar użytkownika
sickboy69

Postprzez kubisz » Czw Lip 19, 2012 1:00 pm

Artur Domański napisał(a):To że forum ma mniejszą oglądalność to nie znaczy że forum umiera.

Ale fakt, że ta oglądalność jest coraz mniejsza, już może to oznaczać.

Zaglądam regularnie na to forum od dobrych kilku lat i jest coraz gorzej. Najlepszy dowód to poczynania pożal się Boże moderatora Rafharta. Na forum bywa, ale żeby zajrzeć na stronę konkursu, który powinien być przez niego doglądany, to już nie :roll: Druga sprawa - kiedyś był temat o tym, że coś tam nie działa jak powinno, była nawet propozycja od jednego z użytkowników, że pomoże w wolnych chwilach usprawnić działanie forum. Odpowiedź Rafharta brzmiała mniej więcej: "racja, to nie działa, ale tamto już całkiem nieźle, a w ogóle to chodzi o modele, a nie o wygodę na forum, bla bla bla". I temat umarł.

Żeby nie było, że ja tu złośliwości wypisuję - mam wielki sentyment do tego forum, było moim pierwszym, na którym się zarejestrowałem. Przykro patrzeć, że w porównaniu z innymi taka bryndza tu panuje. Popatrzcie choćby na tenże konkurs "USA". Przecież takie coś powinno rozruszać forum. A tu raptem kilkanaście warsztatów, galeria chyba tylko jedna, nie wiadomo kiedy się kończy, wspomniany pożal się Boże moderator olewa...
Image
Awatar użytkownika
kubisz

Postprzez Kicuś » Czw Lip 19, 2012 3:20 pm

Ja tam model który rozpoczynałem w tym konkursie mam praktycznie ukończony ale z powodów o których piszesz powyżej a z którymi się w 100% zgadzam, galerii nie wstawię.
Awatar użytkownika
Kicuś

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez sickboy69 » Czw Lip 19, 2012 4:39 pm

Z konkursem usa to rzeczywiście jakaś lipa.
Ja "swój" pierwszy raz w życiu robiłem ale w każdej wolnej chwili sprawdzałem co się dzieje. Sponsorów udało się pozyskać bez problemu, w kwestiach technicznych pomógł mi Artur i udało się zakończyć zawody, przeprowadzić ankietę i obdarować zwycięzców. Jak to mówią chcieć to móc!
Awatar użytkownika
sickboy69

Postprzez Tomasz B » Czw Lip 19, 2012 6:03 pm

Moje pyania odnośnie zakończenia konkursu były wywołane tym właśnie zamieszaniem - a może raczej różnymi przewijającymi się termianami - a pytałem też dwa razy; suma sumarum to w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy się kończy;

Moje zdanie jest następujące - konkursami tego typu forum się nie rozrusza a szkoda ponieważ forum ma na pewno ciekawą historię, a wiele osób ma do niego sentyment, zawsze potrzebne jest rotacja wśród osób administrujących ponieważ z czasem każdy się wypala albo zmienia się jego sytuacja życiowa na tyle iż musi hobby odstawić na półkę; tak więc powinien znaleźć się ktoś kto dysponuje czasem i zrobi coś pożytecznego; osobiście byłem uczestnikiem konkursu "pokonać wroga jego własną bronią" i uważam że sicyboy zrobił kawał dobrej roboty i pomimo jego zaangażowania widać było niską ilość uczestników - a szkoda;

póki co forum nie będzie się rozwijać ponieważ na odpowedz którą zadają mniej dowiadczeni modelarze czekają cały tydzień - można się zniechęcić

ale aby nie ciągnąć offtopa może admin założy przyklejony temat "jak ożywić forum" - chyba najwyższy czas na taki krok :!: :|
pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
Tomasz B

Miejscowość: Lipowa

Postprzez Kicuś » Czw Lip 19, 2012 7:30 pm

Tomasz B napisał(a):zawsze potrzebne jest rotacja wśród osób administrujących ponieważ z czasem każdy się wypala albo zmienia się jego sytuacja życiowa na tyle iż musi hobby odstawić na półkę; tak więc powinien znaleźć się ktoś kto dysponuje czasem i zrobi coś pożytecznego; osobiście byłem uczestnikiem konkursu "pokonać wroga jego własną bronią" i uważam że sicyboy zrobił kawał dobrej roboty

Dokładnie tak. Rafał, Artur, weźcie do pomocy z 2-3 nowych moderatorów. Ktoś tam nawet oferował pomoc ale nie było z Waszej strony odpowiedzi. Chociaż na próbę, może chłopaki z nowymi pomysłami wniosą coś ciekawego. Albo przynajmniej ogarną trochę to co jest.
Awatar użytkownika
Kicuś

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez dzidas » Pią Lip 20, 2012 4:08 pm

Mimo ,że nie biorę udziału w konkursie , przyłączam się do apelu - URATOWAĆ TO FORUM !
Było pierwsze do jakiego zajrzałem , uzyskałem tu wiele bezcennych porad itp. Szkoda by było.
dzidas

Miejscowość: Piła

Postprzez piekielny84 » Sob Lip 21, 2012 12:09 pm

Ogolnie z tym konkursem same problemy na początku nie było wiadomo co ma być treścią tego konkursu ale okej ktoś powioedzial że Born in USA ok,kiedy wziął się za to Rafhat wierzyłem iż ma to szanse powodzenia-mylilem sie regulamin:można to i to , można wstawiać modele lekko zaczęte(no pomaloweany model zrobiony w 80%-ależ czemu nie)o sponsorach nie wspominam bo nawet ich pseudo organizaor nie szukał wiem że dużo osób ma sentyment do tego forum ale ja nie mam broniłem tego forum to byl błąd takiego bajzlu dawno niewidziałem moderatorzy pozaszywali sie w swoich ulubionych dzialach i nic nie robią.Panowie miło było was poznać ale ja mówię temu forum żegnaj.
Awatar użytkownika
piekielny84

Miejscowość: Łódź

Postprzez sickboy69 » Sob Lip 21, 2012 1:22 pm

My chłopaki z Łodzi musimy trzymać się razem. Gdzie uciekasz?
Awatar użytkownika
sickboy69

Postprzez piekielny84 » Sob Lip 21, 2012 2:19 pm

Na Modelworka i Planetarmor(zupelnie inne forum)
Awatar użytkownika
piekielny84

Miejscowość: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o konkursach i projektach.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość