Plastikowy HIT - program TVP3

Tu dyskutujemy na temat technik stosowanych w modelarstwie redukcyjnym

Postprzez kitomer » Śro Cze 18, 2008 3:57 pm

Z tego co pamiętam to program szedł: raz- na WOT, dwa- chyba jakoś o 14,30 i sądze, że stąd się brała jego niska oglądalność. Zamiast wypuszczać serię czy nie można nagrać po prostu własnych odcinków i puścić na ..Tube? Amerykańcy robia np. filmy jak zrobić własny miecz jedi więc chyba nie jest to takie trudne (choć doświadczenie w tym temacie mam zerowe więc głowy nie dam:)) Tak na dobrą sprawe wystarczyłoby miejsce na jakimś serwerze, lampy skierowane na stół roboczy i normalna kamera. Dystrybucja tego polegałaby na zamieszczeniu linka do kokretnego filmu a w dobie programów przechwytujących takie filmy KAŻDY mógłby sobie to zgrać na dysk a potem zrobić cokolwiek (wypalić dla kolegów) Sądzę, ze jest to znacznie bardziej efektywne a i przepisy UE nie miałyby tu zastosowania (są na sieci strony ze zdjęciami z wojny i wydaje mi się, ze nikt tam nie segregował zdjęć po kątem posiadania krzyża czy nie).
"Dobry inżynier powinien znać swój okręt, wiedzieć gdzie się zaczyna i gdzie kończy, ile, czego i w jaki sposób poukładane jest między końcami"
kitomer

Miejscowość: Warszawa

Postprzez siarapl » Pią Wrz 12, 2008 9:49 am

Czy tego PLASTIKOWGO HITU jest tylko 12 odcinków, czy może było więcej?
A jeśli są, to gdzie można je dostać?
siarapl

Postprzez filip-orzech » Pią Wrz 12, 2008 3:43 pm

Było ich więcej lecz użytkownik Sergionex pisał na yt,że ciężko będzie z dodaniem dalszych odcinków.
"Lepiej walczyć za coś, niż żyć bez celu." generał George S. Patton

Image
Image
Awatar użytkownika
filip-orzech

Postprzez Wojtekkon » Sob Wrz 27, 2008 11:32 pm

Szkoda, że jest ich tylko 12, bo to jedyne polsko-języczne. Kiedyś ten program oglądałem i było fajnie. Teraz to tylko durne filmy powtarzane co roku lecą w TV.
Kolejne modele w skali 1:72 (1:35-nie na moją kieszeń)
Warsztat: Sd.Kfz. 10 Demag D7
Awatar użytkownika
Wojtekkon

Miejscowość: Lipowa

Postprzez jasio-g » Nie Sty 04, 2009 4:07 pm

Durnym narodem łatwiej rządzić. To serwują tą papkę pospólstwu. Ono się cieszy i nawet nie wie jak jest manipulowane.
Boże, jak mi się nic nie chce!
WARSZTAT
PWS 33 Wyżeł - 80%
Albatros DVa - 50%
Ju 88 A - 49%
Awatar użytkownika
jasio-g

Miejscowość: Twierdza I klasy KRAKÓW

Postprzez karlem » Pon Sty 05, 2009 12:17 pm

...rzekłeś!
Niestety :evil:
Pozdrawiam
karol
Awatar użytkownika
karlem

Miejscowość: Pabianice

Re: Plastikowy HIT - program TVP3

Postprzez mati13u » Pią Kwi 19, 2013 9:06 pm

Witam
Przepraszam za odkopywanie tematu.
Czy inicjatywa wydania Tego programu w raz z jakimś czasopismem modelarskim upadła czy może wręcz przeciwnie- udało się/jest w trakcje realizacji?

Sam oglądałem kilkakrotnie ten program na ...Tube.
Czy Ktoś z kontaktami w Telewizji Polskiej byłby wstanie namówić odpowiednie osoby do reemisji?

Pozdrawiam
mati13u

Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Modelarstwo redukcyjne - plastik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości