Sprzedaż modeli na ebay.com ???

Tu dyskutujemy na temat technik stosowanych w modelarstwie redukcyjnym

Postprzez bey » Czw Sty 13, 2011 4:09 am

Ebay dobra rzecz, tylko te koszty przesyłki trochę przesądzają na jego niekorzyść...
bey

Postprzez Tomek Pawlukowiec » Czw Sty 13, 2011 10:49 am

No ale koszty wysyłki ty ustalasz, więc nie widzę problemu. Wysłanie dużej paczki priorytetem do USA czy Kanady to 126zł, sporo, ale doliczasz to albo do ceny modelu i dajesz FREE SHIPPING, albo osobno dodajesz koszt wysyłki w ustawieniach aukcji. Przy mniejszych modelach (do 1kg paczka) koszt wynosi 81zł, tak więc nie jest to tragedia...zwłąszcza jak kupujący ponosi koszt wysyłki.
Jak dla mnie większym bólem są opłaty i prowizje na ebayu, kroją ostro, więc to też trzeba uwzglednić w cenie modelu.
Awatar użytkownika
Tomek Pawlukowiec

Miejscowość: okolica Warszawy

Re: Sprzedaż modeli na ebay.com ???

Postprzez puma111 » Pon Sie 15, 2011 8:24 pm

Hej!
Jeśli ktoś to niech podeśle linka do jakiegoś sprzedanego modelu lub odnośnik do kategori, w której trzeba szukać już sklejonych modeli na Ebay?

Pzdr.
puma111

Postprzez Tomek Pawlukowiec » Pią Wrz 16, 2011 3:31 pm

Co prawda trochę czasu już minęł, ale co tam: wpisz po prostu "1/32 built" (lub inną, interesującą Cię skalę) i bedziesz miał linków od pyty...
Awatar użytkownika
Tomek Pawlukowiec

Postprzez Mierzu » Czw Wrz 22, 2011 11:33 am

Witam szanownych forumowiczów. Mam pytanie odnośnie sprzedaży na ebay. jak wiadomo większość z nas ma zarejestrowane konta na polskim e-bayu. A jak się to ma do sprzedaży? Chodzi mi o to, że większość ebay na świecie ma zupełnie inaczej rozplanowane działy sprzedaży ( np. na naszym nie ma czegoś takiego jak sprzedaż złożonego modelu).
Czy wystawiając model na polskim ebayu, będzie on widoczny na całym świecie?
Mierzu

Postprzez Tomek Pawlukowiec » Śro Paź 26, 2011 1:13 pm

A jak jest w temacie? "Sprzedaż modeli na ebay.com" a nie na ebay.pl :). Jeśli wystawisz na ebay.pl to... właśnie, dziwna sprawa, ale nie będzie widoczne na ebay.com... ale jak wystawisz na ebay.com to będzie widoczne na ebay.pl :P (chyba, że się coś zmieniło). Mam konto założone na jednym i drugim. Ale żeby sprzedać coś poza Polską to muszę wystawić z ebay.com (co jest absurdem, bo tak naprawdę to jest to JEDNO I TO SAMO KONTO...ale dwa serwisy jakby). Jak wystawię przez com, to logując się na pl mam oczywiście info o wystawionej aukcji. Porąbane to trochę, ale tak działa.
Awatar użytkownika
Tomek Pawlukowiec

Poprzednia

Wróć do Modelarstwo redukcyjne - plastik

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość