szybowiec ze styropianu lub z depronu plany budowa

szybowiec ze styropianu lub z depronu plany budowa

Postprzez BONY14 » Wto Gru 16, 2008 9:37 pm

witam
jestem początkującym więc potrzebuje planów szybowca ze styropianu lub z depronu żeby był łatwy w budowie dla początkującego plany można wysyłać na mój adres e-mail mateuszbony14@amorki.pl z góry wszystkim dziękuje
BONY14

Miejscowość: Bystra

Postprzez kojot » Śro Gru 17, 2008 11:35 am

a) poczytaj coś o działaniu for internetowych i zastanów się, czemu twoja prośba o kierowanie planów/informacji na mail jest niestosowna.
b) zajrzyj na pfmrc.pl i wyszukaj konstrukcje o nazwie ToTo. O ile pamiętam, 2-3 z nich to właśnie depronowe szybowce, nieźle udokumentowane przez kolegę Motylastego.
Pozdrawiam,
Krzysiek "kojot" Choroszko
Awatar użytkownika
kojot

Miejscowość: okolice Warszawy

Postprzez BONY14 » Śro Gru 17, 2008 6:59 pm

co do ToTo to jeszcze się zastanowię ,potrzebuje jeszcze innych planów szybowców takich na zbocze,tylko muszą być ze styropianu lub z depronu
a kojot co do twojej wypowiedzi co jest w tym złego że ktoś wyśle mi plany na e-maila???
BONY14

Miejscowość: Bystra

Postprzez kojot » Śro Gru 17, 2008 7:43 pm

Forum z założenia jest "publiczne". Jeżeli ktoś wyśle plany tylko na mail, nikt inny poza tobą na tym nie skorzysta. Także nigdy się nie dowiesz, czy inne osoby nie mają jakiś doświadczeń z daną konstrukcją.
Fora służą wymianie myśli i poglądów.
Pozdrawiam,
Krzysiek "kojot" Choroszko
Awatar użytkownika
kojot

Miejscowość: okolice Warszawy

Postprzez Piotrdb97 » Sob Lut 12, 2011 1:11 pm

Szybowiec z stryropianu oj.. raczej nie.. już bardziej pod depron patrz..
Najlepiej poprostu kup plany modelarskie szybowca pod balse i sosne.. bedzie wytrzymaly i ladnie bedzie skikał .. a na poczakte z balsy i sosny mozesz sam probować coś działać ;o)
Jakie założenie masz ? Proste walczyć i wygrywać
Awatar użytkownika
Piotrdb97

Miejscowość: Werbkowice

Postprzez Piotrdb97 » Sob Lut 12, 2011 1:14 pm

A co do planów :arrow: Raczej jezeli ktoś ci prześle będzie ciężko .. nielepiej kupic 1:1?? moge ci wysłać plany pod mojego konstrukcji wlasniej szybowca lata jak ta lala jeżeli zechcesz pisz.. :lol:
Mam również na warsztacie orlika F1 H z planami też mogę wysłać jeżeli ktoś zechce :shock:
Jakie założenie masz ? Proste walczyć i wygrywać
Awatar użytkownika
Piotrdb97

Miejscowość: Werbkowice

Wróć do Szybowce i motoszybowce RC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości