Składanianie Easy Glidera Pro i instrukcja po polsku

Postprzez maksiu1919 » Sob Maj 02, 2009 10:56 am

Witam
Doczekałem się rozwalenia modelu :( Ale nie ma co rozpaczać :) Wczoraj latałem nawet wysoko, najprawdopodobniej był w górze silny wiatr, bo widziałem po modelu, więc silnik na max i chcę wracać na dół do siebie a tu nic... Leci jak mu wiatr zagra. Odleciał odemnie zjakieś 700m w pionie, a potem to już nic się nie dało zrobić. Zapikował gdzieś za San(rzeka) między domy, nic innego nie zostało jak się wpakować do samochodu i poszukiwania. Znalazłem po 20min. Spadł między drzewa owocowe, prosto w ziemię. Prawe skrzydło połamało się w 4 miejscach, wyrwało całe mocowanie skrzydeł z kadłuba, złamało łopatkę śmigła. Tył samolotu został nie naruszony.
W związku z tym mam pytanie. CZY MOŻNA GDZIEŚ KUPIĆ SAMO SKRZYDŁO DO EASY GLIDERA PRO? Wydaje mi sie że kiedyś widziałem, ale nie mogę znaleść.
Oczywiście próbowałem skleić skrzydło, ale jedno złamanie wgniotło elapor do góry o jakieś 2cm. Spróbuję to podgrzać suszarką albo nad parą, ale wątpię że będzie latać.
Pozdrawiam Paweł
Easy Glider Pro
Awatar użytkownika
maksiu1919

Miejscowość: Lesko

Postprzez wojcio69 » Sob Maj 02, 2009 1:20 pm

Pozdrawiam - Wojtek
FILM1; FILM2; GALERIA
Proxima II, Clouds Fly; Sanwa RDS 8000
Awatar użytkownika
wojcio69

Miejscowość: Śrem

Postprzez maksiu1919 » Pią Lip 03, 2009 12:24 am

Witam, po dłuższej przerwie
Muszę wszystkim wszech i wobec ogłosić że mój Easy Glider Pro, bo dużej kraksie i zmasakrowaniu skrzydła nadal lata, 8-) może już tak dobrze nie wygląda, ale to nie jest najważniejsze w tym hobby :) Nawet nagrałem filmik aparatem z telefonu komórkowego, bardzo słabej jakości, ale byłem zadowolony że coś nowego wymyśliłem. Muszę przyznać że ten model jest 7/6 gwiazdek, uczy pilotażu osoby które zaczynają przygodę z modelarstwem lub zabawą. Na następny sezon będę chciał zbudować może Wicherka25P lub RWD8, poluję teraz na jakiś silniczek modelarski. Pisałem z innymi modelarzami i mówili że 3,5cm w zupełności wystarczy do Wicherka o wadze ok 2kg.
Na swoich planach mam Wicherka25P ale widziałem również Wichaerka25. Czy modele różnią się czymś między sobą?
Easy Glider Pro
Awatar użytkownika
maksiu1919

Miejscowość: Lesko

Postprzez piotrek Maxi » Czw Lip 29, 2010 4:00 pm

Powiedzcie mi jaki będzie najlepszy motoszybowiec tak na początek , trochę już polatałem motoparalotnią i chciał bym kupić jakić łatwy w obsłudze motoszybowiec powiedzmy tak do 300-400zł
Widze że wy latacie EASY GLIDERAMI .Powiedzcie czy można kupić z aparaturą -ta moja od motoparalotni raczej się nie będzie nadawała
Awatar użytkownika
piotrek Maxi

witam

Postprzez boy892 » Pią Lis 12, 2010 1:16 am

witam wszystkich.po całym dniu bez instrukcji obsługi (została w sklepie) złożyłem easy glider pro;) wszystko ustawiłem i mam nadzieje ze udało mi sie dobrze wyważyć samolot chociaż nie wiem dlaczego ale ściąga go lekko na prawo:/ mam nadzieje,ze jak juz bedę miał niebawem okazje ponawić sie na dużej przestrzeni to skoryguje błędy.niestety w okolicy niema nikogo kto mógłby zobaczyć czy wszystko jest ok.okaże sie w locie;) ps:mam nadzieje,ze za szybko nie rozbije tego szybowca jak na pierwszy raz;)
boy892

Miejscowość: sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Szybowce i motoszybowce RC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości