POMOCY-kupno motoszybowca Easy Fly-kupiony!!!

POMOCY-kupno motoszybowca Easy Fly-kupiony!!!

Postprzez bodekska » Wto Cze 22, 2010 6:37 pm

Na początek Witam Wszystkich Serdecznie !!!
Postanowiłem zakupić motoszybowiec Easy Fly.Moze ktoś z forumowiczów pomoże mi znależć sklep lub pomoże go w sprowadzeniu.
Znalazłem taką stronę http://www.hobbycity.com/hobbyking/stor ... oduct=7895 ale jestem laikiem w tym języku bo za moich czasów obowiązkowy był rosyjski.
Myslę że panowie moderatorzy cos też na to poradzą.
prosze o radę
BOGUSŁAW
Ostatnio edytowany przez bodekska, Śro Sie 18, 2010 10:41 pm, edytowano w sumie 1 raz
bodekska

Postprzez grzego40 » Śro Cze 30, 2010 9:31 am

W sklepie podanym w linku możesz kupić tem model chyba najtaniej. Płacić możesz Paypalem (z karty kredytowej, specjalnej karty do płatności przez internet lub przelewem). Musisz liczyć się z możliwością naliczenia cła i VAT. Aby uzyskać niższą cenę kupna należy w tym sklepie dokonać kilku zakupów (na dowolną kwotę), tak więc po nabyciu kilku drobiazgów zyskasz 10$ bonus. Przy obecnej zwyżce kursu dolara i innych walut warto rozejrzeć się także po modelarskich sklepach internetowych w kraju - może mają jeszcze jakieś zapasy.
Mam ten model i jestem zeń zadowolony, chociaż bez przesady - ma parę drobnych wad dla czepialskich.
Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
grzego40

Miejscowość: Tczew

Postprzez bodekska » Śro Sie 18, 2010 10:46 pm

Dziękuję za zainteresowanie i pomoc w kupnie.
Model nabyłem i jestem bardzo zadowolony a chyba o to chodzi.
Pozdrawiam
bodekska

Wróć do Szybowce i motoszybowce RC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości