Problem z łodzia

Problem z łodzia

Postprzez wierzba555 » Nie Maj 30, 2010 3:44 pm

Witam wszystkich to mój perszy post na tym forum jeżeli coś złe zrobiłem proszę mnie poprawić . mam problem z łodzią http://www.fuyuanrc.com/en/detail.asp?id=14986 to jest moja 1 zabawka tego typu i nie mam pojęcia jak ja ustawić ,pilot ma kilkanaście ostawień a ja nie mam do niego instrukcji obsługi ;/ mój problem polega na tym ze łódź skręca bardziej w lewo niż w prawo i do tego łódź potrafi mi zgasną c na środku zalewu ;/ co robić ?? dodam ze łódź jest w trakcie docierania
wierzba555

Postprzez wierzba555 » Pon Cze 07, 2010 10:28 pm

czy tu sie ktos zna na takich rzeczach ?? !!!
wierzba555

Postprzez klajus » Pon Cze 07, 2010 10:30 pm

Widocznie nikt się nie zna...
BTW - jesteś Polakiem?
Pozdrawiam, Paweł Klaja
http://pawelklaja.blogspot.com
Image
klajus

Miejscowość: Jülich/Niemcy

Może jednak ktoś się zna :)

Postprzez gedore » Wto Cze 08, 2010 2:28 pm

Witam!
Wklej kilka fotek swojej łodzi i aparatury zdalnego sterowania, wtedy będę mógł powiedzieć coś o szczegółach ustawień twojego offshora. Silnik docieraj na bogatej mieszance i nie przejmuj się tym że gaśnie. Zdarza się to nawet najlepszym zawodnikom, kropla wody w gaźnik i ... stoisz, zatkany albo spadł wężyk podający ciśnienie do zbiornika paliwa (dotyczy łódek nitro) i... stoisz, za bardzo przymknąłeś gaz (a wolne obroty ustawiałeś ze śrubą w powietrzu i... stoisz.
Jeżeli nie masz pontonu, kajak albo innego pływadła, wtedy na dziobie wklej śrubę imbusową M4, tak aby wystawała nad pokład ok 15 mm. Do tego wędka z najprostszym kołowrotkiem, mocna żyłka i na końcu piłka tenisowa. Celny rzut na łódkę, zaczepiasz o wkręconą śrubę i holujesz ślizgacz do brzegu :)
gedore
gedore

Re: Może jednak ktoś się zna :)

Postprzez wierzba555 » Pon Lip 05, 2010 9:26 pm

zdjecia macie przecież w linku
wierzba555

Wróć do Szkutnicze RC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość