Jaskółka SM- problem

Jaskółka SM- problem

Postprzez Miszcz » Śro Cze 29, 2005 8:12 pm

Zakupiłem sobie taki oto modelik http://www.gamahobby.pl/x_C_I__P_5510147;5510001.html Tylko sie nie śmiac:) to tylko tak z nudów noi składam go sobie powolutku i doszedłem do skrzydeł. I tu pojawiły się wątpliwości, no bo jak jest listwa natarcia i przykładam do niej żebro (to takie wyciecie w żeberku) to pasuje idealnie tylko teraz jak zrobię naciecie w listwie natarcia i włozę żebro to ono będzie od dołu wystawac. Mam nadzieję, ze łapiecie o co chodzi?? Chociarz z drugiej strony m,yślę, że żadnego naciecia nie trzeba robic no ale wtedy to nie wiem czy te żebra będą się dobrze trzymały listwy natarcia. Co radzicie??
Miszcz

Postprzez m@rcinek » Wto Kwi 11, 2006 8:30 pm

Śmiało przyklej na styk - wytrzyma. Jak robiłem swoją lat temu ze dwadzieścia to natarcie kleiłem "na styk", nacięcia zrób tylko na listwie spływu ale też nie za głębokie (max 2mm). W mojej Jaskólce skrzydełko wiele wytrzymało. Latała z ręki i na holu. Bardzo miło ją wspominam :)
pozdrawiam Marcin
pozdr. M.
Awatar użytkownika
m@rcinek

Miejscowość: Wrocław

Postprzez modelarzbartek » Pią Sie 29, 2008 5:37 pm

ja mam jaskół i uważam że to dobry model mi się zepsólu dwa stateczniki ale naprawiłem ją
modelarzbartek

Postprzez Piotrdb97 » Nie Lut 13, 2011 7:36 am

Na styk klej ! :) ;o)
Jakie założenie masz ? Proste walczyć i wygrywać
Awatar użytkownika
Piotrdb97

Miejscowość: Werbkowice

Wróć do Wolnolatające, gumówki i na uwięzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość