Pierwsze użycie bojowe balsy

Pierwsze użycie bojowe balsy

Postprzez Artur Rzepka » Czw Mar 30, 2006 4:05 pm

Ma problem,: co wybrać na początek z tego linku http://www.modelarz.com/pliki.php?itp=2&w=lista??? Co będzie najłatwiejsze??? Albo jest coś jeszcze łatwiejszego z innych znanym wam stron??? Chodzi mi oto, aby pierwsze próby z nowym materiałem nie wleciały do kosza z powodu sparpania skomplikowanej konstrukcji... a i właśnie, gdzie w Bydgoszczy można kupić balsę???
Umiem korzystać z wyszukiwarki

Lodówka w domu siadła, niech żyje nowa sprężarka! :D
Awatar użytkownika
Artur Rzepka

Miejscowość: W-wa

Postprzez Arrek » Wto Sie 29, 2006 4:52 pm

Balse otrzymasz na ulicy Wąskiej jest to boczna uliczka od Długiej. Prawie ze na końcu Długiej. Napewno znajdziesz ten sklep bo to jest krótka i wąska uliczka :p i zobaczysz szyld Modelarz i zejdziesz do piwnicy po schudkach i tam znajdziesz to co potrzebujesz i wiele więcej :D ale jeśli bedziesz zamawiac wiecej materiału to zamawiaj to przez internet polecam sklem www.modele.skelp.pl a na sam początek polecam szybowiec "Tukan" lub "jaskółke albo "kowalika" sś to szybowce klasy F1H i F1A/M i po ich skejeniu bedziesz mógł wziąć udział w różnych zawodach. Na lotnisku Bydgoskim jest ich dość sporo i biernie biore w nich udział. Jeśli jestes zainteresowany bede mógł tobie podpowiadac kiedy odbywają sie jakies zawody :D Zapraszam Ciebię równiez do sekcji modelarskiej jeśli znajdą sie wolne miejsca. W Bydgoszcy są 3 znane mi modelarnie w Fordonie, w budynku Areoklubu, w Pałacu Młodzieży.
Arrek

Miejscowość: Bydgoszcz

Wróć do Wolnolatające, gumówki i na uwięzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość