King tiger Tamiya 1:35

Galerie gotowych modeli pojazdów wojskowych.

King tiger Tamiya 1:35

Postprzez Szyszka » Śro Cze 17, 2015 12:09 pm

Witam!

Jestem młodym a co za tym idzie początkującym modelarzem więc wciąż się uczę. Robię modele tak aby podobały się mnie, ale liczę się również ze zdaniem innych, a tym bardziej osób z większym doświadczeniem niż ja :) Dlatego chciałbym wam zaprezentować mój model Tygrysa bengalskiego. Starałem się zrobić na nim jak najwięcej zabrudzeń oraz obić gdyż jakoś tak sobie go wyobraziłem :D Niestety jakość zdjęć będzie słaba ponieważ nie mam gdzie oraz czym ich zrobić. Jeśli macie jakieś porady dla żółtodzioba to chętnie je przeczytam :)
Image
Image
Image
Image
Image

Licze na rady oraz krytykę :)
Szyszka

Re: King tiger Tamiya 1:35

Postprzez author21 » Czw Cze 18, 2015 12:25 pm

Niewiele tu widać. Widać za dużo obić, zdecydowanie za duże i w miejscach gdzie raczej ich nie było aż tak dużo. Jeśli poobijane błotniki, to one były z dość cienkiej blachy i wtedy trochę by się powyginały, a są proste jak z fabryki. Przydałoby się jakoś ibrudzić układ jezdny (koła i gąsienice), Skoro tak się poobijał to chyba nie myli mu karcherem kół po każdej jeździe. Początki takie bywają, ale do przodu. Każdy następny model będzie lepszy. Spróbuj zrobić model bez obić najpierw ale z delikatnym waschem (olejami) i delikatnym przykurzeniem pigmentami.
Kobieta jest uczuciowa i romantyczna, facet mysli o budowie czołgu :)
author21

Miejscowość: Kraków

Wróć do Galeria - pojazdy wojskowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości