Warrior MCV Revell 1:72

Galerie gotowych modeli pojazdów wojskowych.

Warrior MCV Revell 1:72

Postprzez Tomek Mroczkowski » Nie Lip 05, 2015 2:42 pm

Znowu 72 :twisted: nie umiem tego budować, żadnego marginesu błędu. Brudzenie jak zwykle pewnie do d... bani :D
Zestaw Revell'a, szczegółowość fajna, gąsienice tragiczne (zabrało mi ogniwek), delikatny plastik (lufa się złamała). Sam model, no widać uproszczenia, już nie chciałem tego przerabiać. Z błędów - krzywe gąsienice, kalkomanie z tyłu powinny być na tabliczkach a nie wtopione w krzyżyki na skrzynkach, gaśnice czerwone. Ale przymknijcie oko :D
Sam pojazd kupiony jeszcze bardziej przypadkowo niż T-72M1 :mrgreen: Warrior osobiście nie podoba mi się, ale miałem to skleję (czekam na zruganie przez brytyjskich fanów współczesnej pancerki). Nie chce mi się długo rozpisywać dlatego zdjęcia... Niestety słabe, próbowałem je podratować i tym razem oświetlenie jest ok, o tyle ostrość nie pozawala mi na nic. No cóż, to tylko kompakt.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jak zwykle, na wszelkie pytania odpowiem. Bijcie :oops:
PS. z pancerki 72 więcej nie mam także koniec obrażania tej skali moimi wypocinami
Image
Awatar użytkownika
Tomek Mroczkowski

Miejscowość: Frombork

Wróć do Galeria - pojazdy wojskowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości