Alianckie zabawki.

Tutaj dyskutujemy na temat czołgów, transporterów i innych pojazdów wojskowych. Poruszamy tutaj także kwestie malowania maszyn, użycia bojowego, techniki wojskowej, historii itp. W tym dziale zamieszczamy zdjęcia pojazdów rzeczywistych.

Alianckie zabawki.

Postprzez Modelarz =) » Nie Maj 11, 2014 10:41 pm

Witam!Ten temat stworzyłem po to,by można było zadawać pytania,odpowiadać na nie,pisać recenzje zestawów dodatków i jakieś polecać.Można pytać i pisać o dodatki do maszyn alianckich z czasów Drugiej Wojny Światowej,takich jak np.kalkomanie,blaszki,części żywiczne,czy figurki pasujące do danego zestawu.

Mam nadzieję,że nie powtórzyłem tematu i będzie on pomocny.

I proszę o pisanie gdzie można dostać takie dodatki,jaka strona albo sklep i jaka jest ich cena(w danym sklepie)(i mogą być też linki).
Modelarz =)

Re: Alianckie zabawki.

Postprzez Modelarz =) » Nie Maj 11, 2014 10:45 pm

PS.Czy mogę prosić o info o jakimś uniwersalnym zestawie kalkomanii z oznaczeniami do maszyn(potrzebuję głównie do M24 Chaffee i do Willys MB Jeep).

A,i to ma być tylko o maszynach alianckich!
Modelarz =)

Postprzez Biskup » Pon Maj 12, 2014 9:40 am

Są takie zestawy, jako kalkomanie i maski. W sklepach musisz wpisać Allied markings.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Biskup

Miejscowość: Łódź

Postprzez Modelarz =) » Pon Maj 12, 2014 8:45 pm

Dzięki.Tematu jednak chyba nie powtórzyłem,czy jednak się mylę?
Modelarz =)

Postprzez Modelarz =) » Czw Maj 29, 2014 8:31 am

Chciałbym dodać,że założyłem ten temat nie tylko dla użytku własnego,lecz dla użytku ogółu.Jeśli ktoś ma jakieś pytania,to niech pyta śmiało!
Modelarz =)

Postprzez Biskup » Czw Maj 29, 2014 8:42 am

Jak widać nikt go nie chce używać. Wszystkie kwestie, które poruszyłeś są omawiane w odpowiednich działach.
Awatar użytkownika
Biskup

Miejscowość: Łódź

Postprzez hovek88 » Pią Maj 30, 2014 12:35 am

Rozumiem, ze bardzo chcesz sie przyczynić do rozwoju forum, ale nie każdy pomysł to dobry pomysł. Jak kolega Biskup napisał, wszystkie te kwestie sa już omawiane w odpowiednich działach. Najlepsze dyskusje toczą sie w warsztatach ;)

Temat najprawdopodobniej zostanie usunięty, nie ma sensu trzymać kolejnego ślepego zaułka.
Awatar użytkownika
hovek88

Wróć do Rzeczywiste - pojazdy wojskowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości