TOP SHIT - LISTA

Relacje warsztatowe z budowy modeli lotniczych.

Postprzez Piwek » Nie Lis 14, 2010 12:46 pm

A ja znalazłem coś takiego

http://lotnictwo.net.pl/7-inne/51-model ... _32_a.html

i uważam, że wszystkie wyprodukowane zestawy Miga 29 Revella w 1:32 powinny pójść do kosza. Mój z szafy też.
Piwek

Miejscowość: Opole

Postprzez Tomek Pawlukowiec » Nie Lis 14, 2010 1:08 pm

Revell zazwyczaj robi modele samolotopodobne. Ja tak wolę nie sprawdzać każdego modelu bo bym się załamał i musiał niemal każdy od podstaw budować :D
Awatar użytkownika
Tomek Pawlukowiec

Miejscowość: okolica Warszawy

Postprzez Łukasz Sosnowski » Pon Lis 15, 2010 10:22 pm

Mały nabytek, do prób nitowania i malowania Alcladami.

Image
Awatar użytkownika
Łukasz Sosnowski

Miejscowość: Warszawa

Re: TOP SHIT - LISTA

Postprzez piekielny84 » Wto Sie 16, 2011 3:25 pm

Valom Yokosuka D3Y1-K za szeroka podłoga wręgi tablica zresztą fototrawiona nie wiem jak z wymiarami bo powstały tylko 3 egzemplarze prototypy.Model jest short-runem ale najgorsze są połówki kadłuba o grubości 2 mm,zestaw zawiera el.fototrawione i żywiczne nie najgorszej jakości dłubię go od czasu do czasu jak mnie najdzie
Awatar użytkownika
piekielny84

Miejscowość: Łódź

Postprzez ajracing » Czw Gru 27, 2012 10:31 pm

Ostatnim MEGA shitem z jakim się spotkałem był F-14A Tamiy w 1/32, kupiłem ten model na allegro a że zawierzyłem marce i nie sprawdziłem wcześniej recenzji więc się srodze rozczarowałem, model z 94r, szczegółów prawie zero, połowa modelu z wklęsłymi a połowa z wypukłym i liniami podziałowymi oraz dziwnie zniekształcona owiewka, najlepsze jest to ze ten model w sklepie np. na Martoli stoi za ponad 700zł !!! istna kpina!!!! NIE POLECAM!!!!!
ajracing

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: REVELL 04690 HEINKEL HE 219 UHU

Postprzez Hal Bregg » Nie Cze 09, 2013 2:28 pm

Warto ostrzec przed próbą kupna tego historycznego wypustu revella:

Image

Revell wpadł na dość bezczelny pomysł sprzedawanie tego badziewia po 38 lub 40+ złotych.Być może dlatego, że jedyną alternatywą jest Dragon 60-80 zł. Mam oba modele, warto nie dojeść, nie dospać i kupić dragona.
Wpadłem na "społeczny" pomysł napisania tego posta, ponieważ wśród modeli revla jest b.buża różnorodność jakości.W sprzedaży są wypraski z form z lat 60-tych (strata czasu), formy matchboxa (dla koneserów), nowsze i całkiem nowe formy revell (znakomite, choć niektóre z wpadkami) oraz świetne formy hasegawowskie (np. B-25 Mitchell).
Wartałoby pokusić się o zestawienie (zadanie dla analityków!), a już na pewno bacznie rozeznać się przed kupnem.
Howgh
Awatar użytkownika
Hal Bregg

Miejscowość: War-saw

Postprzez Atlis » Nie Paź 19, 2014 12:57 am

Miałem Uhu od Revell-a jako dzieciak. Piękny samolot, ale jakość niestety masakryczna. ;-)
Awatar użytkownika
Atlis

Miejscowość: Szczecin / Sliač

Poprzednia

Wróć do Warsztat - lotnicze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości