MS 406 partyzancki/AZ Model 1:48

Relacje warsztatowe z budowy modeli lotniczych.

Re: [PWL] MS 406 partyzancki/AZ Model 1:48

Postprzez Tomasz B » Nie Sty 15, 2012 7:00 pm

ja też dzisiaj maluję właśnie się do tego zabieram
pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
Tomasz B

Miejscowość: Lipowa

Re: [PWL] MS 406 partyzancki/AZ Model 1:48

Postprzez Zvezdar » Nie Sty 15, 2012 11:04 pm

Model posklejany i pomalowany, hurra - zdążyłem, ale dokończę warsztatowy wątek z dzisiaj, dziękuję bardzo za śledzenie moich poczynań z w/w modelem-kolegom: Rafhart,dem;Tomasz B oraz Paweł 84 który podał mi bardzo cenny link do szwajcarskiego Morana, jest to mój debiut na tym i w ogóle na jakimkolwiek forum modelarskim, jak również debiut w skali 1/48, wybrałem ten model ponieważ interesuje mnie lotnictwo zdobyczne, a taka maszyna zdobyta przez partyzantów i używana bojowo, zresztą niejedna, bo mieli w czasie działań wojennych przeróżne typy samolotów, od szkolnych, poprzez myśliwce (niemieckie i francuskie zdobyte wcześniej przez Luftwaffe) i bombowiec do transportowca, jest to niebywałe aby w warunkach wojny partyzanckiej dysponować własnym lotnictwem, dwiema bazami lotniczymi...oto co dzisiaj udało się zrobić:

przyklejona chłodnica oleju od strony wewnętrznej-od razu za pierwszym razem :shock:
Image

zmontowany celownik, śmigło oraz jedna lufa -droga była już przyklejona w modelu
Image

model zmontowany:
Image

wkrótce jakaś galeria :) ------> viewtopic.php?f=89&t=49028&start=0
Awatar użytkownika
Zvezdar

Miejscowość: Szczecin

Poprzednia

Wróć do Warsztat - lotnicze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości