Ford Mustang 350 H, JAKA FIRMA JAKA SKALA?

Galerie gotowych modeli pojazdów cywilnych.

Ford Mustang 350 H, JAKA FIRMA JAKA SKALA?

Postprzez jakub_irl » Pią Lip 02, 2010 10:54 pm

Zapraszam do komentowania mojego pierwszego modelu cywilnego , na pewno za niedlugo zabiore sie za nastepnego , i mam nadzieje ze poprowadze lepsza galerie niz ta . Co do modelu ,model swietny , dobrze sie zkladal i prezentuje sie dobrze , szkoda ze umiejetnosci nie pozwolily mi na lepszy efekt.

Image

Image

Image

Image

Image

No i niestety uszczelka psuje modelstrasznie , jak ktos ma jakies porady to chetnie poslucham na przyszlosc :lol:
Image

Jeszcze raz pozdrawiam :)
jakub_irl

Miejscowość: Cork

Postprzez cesiu » Śro Lip 14, 2010 4:58 pm

Fajny modelik. Na pierwszym zdjęciu wyglada jakby maska nie była pomalowana do samego końca (brązowo-złote pasy). Wycieraczki też chyba powinny być całe na czarno.

Co do malowania uszczelek, to maluję je uważnie pedzelkiem i jak coś mi wyjedzie na szybę to mam w pogotowiu patyk do szaszłyków i końcówką można szybko zebrać niewielki nadmiar farby z szyby. Póki co się sprawdza. Szkoda, że nie zrobiłeś zdjęć wnętrza, jak było nie zakryte.

Pozdrawiam
Na warsztacie: Brabham BT44b
Awatar użytkownika
cesiu

Miejscowość: Gliwice

Szukam modelu Ford Taunus TC I 1.6 R4 Pinto XL 1972

Postprzez mkirol » Pon Kwi 04, 2011 4:44 pm

Witam szukam namiarów na kogoś od kogo będę mogła kupić model Ford Taunus TC I 1.6 R4 Pinto XL 1972 lub kogoś kto podjąłby się wykonania takiego modelu??

Pozdrawiam
mkirol

Wróć do Galeria - cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość