Silvia S13 88' / Aoshima

Galerie gotowych modeli pojazdów cywilnych.

Silvia S13 88' / Aoshima

Postprzez Sznycel » Wto Maj 31, 2011 6:25 pm

Cześć, od jakiegoś czasu na 'boku' pracowałem nad swoim pierwszym cywilem a że uwielbiam starsze roczniki japońców to wypadło na Nissana Silve. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem ile czasu nad nim dłubałem ot tak kiedy naszło mnie żeby odskoczyć od pancerki, działałem tutaj. No to tak, zderzak przedni jak i tylni wraz z listwami robiłem sam przy pomocy szpachli od Tamyii i tych białych arkuszy plastiku (jak to się zwało ;o) ) , niestety była to mordęga bo gdy nałożyłem troszkę więcej szpachli to wyginało mi plastik i tak walczyłem z tym niczym z wiatrakami, no ale jakoś się udało, choć i tak widać gdzie nie gdzie nierówność, sam IC zrobiłem z jakiejś części z zestawu co to niby potrzebna nie była. Najwięcej trudności miałem z lakierem a raczej jego gładziutką powierzchnią jaką chciałem osiągnąć, no nie udało się do końca i bystrym okiem można zauważyć w niektórych miejscach jak że złą skórkę pomarańczy :? .Ogólnie to jestem zadowolony z efektu bo na półeczce wygląda bardzo fajnie :)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sznycel

Miejscowość: Pieńsk

Re: Silvia S13 88' / Aoshima

Postprzez Biskup » Śro Cze 01, 2011 3:31 pm

Autko fajne. Czy literówka na tablicach zamierzona czy tak po prostu wyszło?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Biskup

Miejscowość: Łódź

Postprzez Sznycel » Śro Cze 01, 2011 8:49 pm

Fajnie że się spodobało komuś hehe :) a co do napisu to tak miało być, bez "I" .
Awatar użytkownika
Sznycel

Miejscowość: Pieńsk

Postprzez cesiu » Pon Cze 06, 2011 7:09 pm

Fajny modelik, przyjemnie się prezentuje. Dla lepszego efektu dałbym kalkę carbonową na maskę, karoserię w jakiś bardziej dający po oczach kolor (np. pomarańcz) i jakieś naklejki firm tuningowych, ale to już kwestia indywidualna.

Pozdrawiam i zachęcam do dalszych prób z cywilnymi
Na warsztacie: Brabham BT44b
Awatar użytkownika
cesiu

Miejscowość: Gliwice

Postprzez Sined206 » Nie Wrz 25, 2011 4:26 pm

Jeżeli to ma być "driftowóz" to niestety brakuje mi tylnego spojlera, ale poza tym jest ZAJE****
Na warsztacie:
-Ford Focus RS
-BMW M3
Sined206

Postprzez mariuszc » Sob Paź 08, 2011 11:11 am

model bardzo kozacki , mnie się strasznie podoba ;p
mariuszc

Wróć do Galeria - cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości