Mini Cooper S 1:32 AIRFIX

Galerie gotowych modeli pojazdów cywilnych.

Mini Cooper S 1:32 AIRFIX

Postprzez tedevip » Pon Kwi 16, 2012 9:13 pm

Witam
Chciałem przedstawić wam mojego ulepka. Jest to mój pierwszy model i dopiero zaczynam się bawić w te klocuszki więc proszę o wyrozumiałość.
https://picasaweb.google.com/112169049080543494849/MiniCooperSGaraz?authkey=Gv1sRgCKesp6a_kYnRpAE <- tutaj zdjęcia z prac Mini Cooper-a
Proszę o oceny, komentarze i konstruktywną krytykę
Pozdrawiam Tomek
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
tedevip

Re: Mini Cooper S 1:32 AIRFIX

Postprzez Brutus79 » Wto Kwi 17, 2012 9:15 pm

Kup papier ścierny drobno ziarnisty, np. P1000, albo drobniejszy i zeszlifuj to coś co przypomina klej z farbą z modelu i pomaluj jeszcze raz. Jak Ci nie wychodzi pędzlem, to kup sobie spray.
Awatar użytkownika
Brutus79

Re: Mini Cooper S 1:32 AIRFIX

Postprzez panzer6 » Pią Kwi 20, 2012 8:55 pm

Witam. Ja co prawda z innej bajki, ale lubię popatrzeć na "cywile", zwłaszcza ze sam ich nie buduje. Pochwała należy się przede wszystkim za duże i ostre zdjęcia, które szczerze oddają to co zostało zrobione, no może na neutralnym tle byłyby jeszcze wyrazistsze. To jest ważne, bo wielu nie dba o jakość zdjęć, a przez to nie można nic dojrzeć. Malowanie... Kto po raz pierwszy zrobił swój model idealnie, bo ja z ręką na sercu przyznaje się do sknocenia totalnego (robie to nadal :mrgreen: ). Mojego pierwszego Tygrysa nie pokazałbym za nic w świecie. Możesz go przeszlifować i zalakierować, albo po prostu zmyć ta powłokę (jeśli się da, a jest wiele sposobów). Malowanie samochodów wymaga roboty "na wysoki połysk", a obawiam się ze można to zrobić przez natrysk- aerograf albo spray w puszkach. Grunt to wyciągać wnioski i się nie poddawać. W następnym projekcie już będziesz wiedział więcej jak się kierować w tym temacie. Ja trzymam kciuki. Powodzenia. Pozdrawiam.
"Dobrzy to Ci, którzy zadowalają się marzeniem o tym, co źli rzeczywiście robią." Platon.

http://panzer6bart.wix.com/panzer6-gallery
Awatar użytkownika
panzer6

Wróć do Galeria - cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości