Zmiany zaszły

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Postprzez portalus » Śro Lut 15, 2006 7:38 pm

zoltek napisał(a):Jaka postawa roszczeniowa? ...Nikogo nie poganiam i nie przymuszam tylko zachęcam do pracy nad FAQ
zoltek napisał(a):A więc jest. Więc do dzieła.
Pozdrawiam Maciej.
:D

Tak to odebrałem imienniku: do roboty chłopaki, już, teraz bo ja chcę się dowiedzieć co i jak.
Powoli wszystko się rozkręci i będzie OK, już chyba są pierwsze posty.

Czuję się zachęcony do pracy i jak tylko zacznę wykańczać Polizię to zamieszczę jakiś materiał w FAQ'u, przy innych modelach też postaram się coś tam dołożyć.
Image
Awatar użytkownika
portalus
Dobry Duch PWM

Miejscowość: Swarzędz

Postprzez zoltek » Śro Lut 15, 2006 7:52 pm

OK,OK poczekam :)
Pozdrawiam Maciej Dziadak

warsztat:Bmw507 - Lancia Delta HF Integrale
Awatar użytkownika
zoltek

Miejscowość: Ostrołęka

Zmiany zaszły czyli małe podsumowanie.

Postprzez portalus » Sob Mar 11, 2006 8:34 pm

Prawie miesiąc minął i może zrobimy małe podsumowanie zmian na forum tzn. wydzielenia cywilek.
Moim zdaniem całkiem sprawnie to funkcjonuje i należy ten ruch zaliczyć do udanych.
Może pancerniacy i towarzystwo od latawców się do nas przekona i też zacznie dla zachowania równowagi psychicznej popełniać podobne nam modele.
Jeśli są na tym forum handlowcy to może dostrzegą tą niszę i się za nią wezmą.
Dobrze zrobiony FAQ może przekona niedowiarków, że malowanie połyskami nie jest takie straszne a coraz bardziej dostępna chemia znacznie sprawy ułatwia.

Zapraszam do wygłaszania swoich opinii i uwag.
Zapomniałem dodać, że pracę moderatorów też można i należy komentować

PS
Później dokleję ten temat do „Zmiany zaszły”, chociaż jeszcze nie wiem jak to się robi.
Ostatnio edytowany przez portalus, Sob Mar 11, 2006 9:13 pm, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
portalus
Dobry Duch PWM

Postprzez Kiidd » Sob Mar 11, 2006 8:50 pm

Przyznam się, że na początku jak usłyszałem pomysł o podziale na pancerkę i cywilne, podchodziłem bardzo sceptycznie do tematu.
Teraz uważam, że to był bardzo dobry ruch. Posty sa naprawdę czytelne.
Ja pewnie widzicie ... moja aktywność w dziale cywilnych wzrosła. To wszystko za sprawą dzieł naszych modów ... portalusa i draza. Mam nadzieję na dłużej zagościć w tym dziale.
Awatar użytkownika
Kiidd

Re: Zmiany zaszły czyli małe podsumowanie.

Postprzez Paweł Czarnocki » Nie Mar 12, 2006 1:08 am

Cześć.
Ja też na początku nie bardzo byłem za tym, żeby się rozdrabniać na różne grupy. W końcu plastik to plastik. Ale teraz widać, że podział miał sens.
Przedtem posty "cywili" mi umykały i nie zwracałem na nie uwagi :( . A co tam jakieś błyszczące, wypieszczone samochodziki... Brudny, upaprany czołg albo bewup to jest coś!!
Ale jak już Forum się podzieliło, to jest lepiej. Doszło do tego, że koledzy namówili mnie starego pancerniaka na sklejenie motorka !! A co? Wolno mi !!
Tak więc odwiedzam grupę "cywilnych" równie często jak "wojskowych".
I klawo jest !!
Awatar użytkownika
Paweł Czarnocki

Miejscowość: SIEDLCE

Postprzez Daniel iceman Gronowski » Nie Mar 12, 2006 10:05 am

Witam, na codzień siedze w letadłach, jednak już od pewnego czasu zacząłem obserwować wasze poczynania i powiem szczerze że zaczyna mnie to troche wciągać! Pomysł z wydzieleniem waszego działu uważam za trafiony w 100%. Pancerka mnie wogóle nie interesuje, zaglądałem tam wcześniej żeby podpatrzeć co się tam dzieje w cywilach. Teraz wszystko jest jak na dłoni, aktywność userów Waszego działu też spora, codziennie jakieś zdjęcia, bardzo ciekawy dział FAQ i coraz więcej ludzi wciąganych z innych "dziedzin" modelarstwa.GRATULUJE i życzę dalszego rozwoju!
***cold like ice***
Daniel iceman Gronowski

Miejscowość: Inowrocław/ Szczecin City

Postprzez Paweł Czarnocki » Nie Mar 12, 2006 10:10 am

Daniel iceman Gronowski napisał(a): Pancerka mnie wogóle nie interesuje

A fe!! Pancerka jest miodzio !! Ale tylko współczesna. :) :D
Awatar użytkownika
Paweł Czarnocki

Miejscowość: SIEDLCE

Postprzez draz » Nie Mar 12, 2006 10:27 am

Daniel iceman Gronowski napisał(a):i coraz więcej ludzi wciąganych z innych "dziedzin" modelarstwa

Mamy bardzo dobrą inwigilacje.
Bartosz Obara
Image
Awatar użytkownika
draz

Miejscowość: Katowice

Postprzez Daniel iceman Gronowski » Nie Mar 12, 2006 10:33 am

draz napisał(a):Mamy bardzo dobrą inwigilacje.

No właśnie widze, nie Kiidd :lol:
***cold like ice***
Daniel iceman Gronowski

Miejscowość: Inowrocław/ Szczecin City

Postprzez Fumfol76 » Nie Mar 12, 2006 11:10 am

Pomysł z podziałem trafiony w "10"! Jest wyraźny podział i można poczytać i pooglądać to, co się chce. Widać z resztą, że ten dział całkiem sprawnie się rozwija i rośnie w siłę :)
Awatar użytkownika
Fumfol76

Miejscowość: Poznań

Postprzez michal.s » Nie Mar 12, 2006 1:12 pm

Jak już kiedyś przy zmianie podziału mówiłem, zmiany były i są bardzo potrzebne :)

O wiele lepiej teraz się ogładą cywilne wzmagania modelarstwa na warsztacie , galerie skończonych modeli jak i bardzo przydatne jest FAQ.

Kiedy pierwszy raz zaglądnąłem na to forum (koło września 2005) było ubogo w cywilach, Ferrari Portalusa i nic wiele więcej ;o)
Cieszę się ze dział się tak bardzo rozwinął i mam nadzieje że będzie jeszcze bardziej się rozwijał :)

Jednym słowem strzał w 10 !
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Image
Awatar użytkownika
michal.s

Miejscowość: Rzeszów

Postprzez Fumfol76 » Nie Mar 12, 2006 9:31 pm

michal.s napisał(a):Kiedy pierwszy raz zaglądnąłem na to forum (koło września 2005) było ubogo w cywilach, Ferrari Portalusa i nic wiele więcej ;o)

Troche chyba przesadzasz, kiedyś przeglądałem archiwum i coś tam było przed Ferrari Portalusa :)
Awatar użytkownika
Fumfol76

Miejscowość: Poznań

Postprzez michal.s » Nie Mar 12, 2006 9:36 pm

Fumfol76 napisał(a):Troche chyba przesadzasz, kiedyś przeglądałem archiwum i coś tam było przed Ferrari Portalusa :)

Ale bardzo niewiele w porównaniu do tego co jest teraz ;o)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Image
Awatar użytkownika
michal.s

Miejscowość: Rzeszów

Postprzez portalus » Wto Mar 14, 2006 9:44 pm

Pozwolę sobie dołożyć kilka zdań. Przeglądając inne wątki forum parę razy razy trafiłem na wypowiedzi modelarzy specjalizujących się w panzerce lub latawcach, że zrobią sobie dla odmiany cywila. Nie wiem czy wynika to z tego, że nasze modele są takie efektowne – nawet te słabsze prezentują się na zdjęciach całkiem nieźle czy działa też jakiś agresywny marketing?
W każdym razie zapraszam wszystkich do nas – rozwijający się z dnia na dzień FAQ pozwoli mam nadzieę wszystkim popełnić przyzwoitego cywila, który jak to się często mówi „będzie ozdobą kolekcji”.
Image
Awatar użytkownika
portalus
Dobry Duch PWM

Postprzez draz » Sob Sie 12, 2006 11:34 pm

Pół roku już mineło od kiedy powstał nasz dział.

Jak widać, ciągle się rozwija, ciągle przybywa nowych użytkowników.

Jak to portalus napisał w miesięcznym podsumowaniu, że może się lotnicy i wojskowi zabiorą za cywile, to miał racje.

Jakieś refleksje?

Została poruszona kwestia podforum działu, mianowicie - rzeczywiste pojazdy cywilne.
Moim zdaniem nadszedł już czas, żeby taki "kącik" powstał. Sa modele, które kilka osób u nas popełniło/popełni/popełnia, np. Enzo, Modena, Slr, Mini. Byłoby to dobre miejsce żeby dzielić się dokumentacjami, fotkami itp., byłoby to w jednym miejscu, rozwiwałoby ewentulane wątpliwości.

Co wy na to?
Bartosz Obara
Image
Awatar użytkownika
draz

Miejscowość: Katowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości