ROZDAJĘ ZA DARMO!

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Postprzez fliper_nx » Sob Sie 12, 2006 9:22 pm

Czyki - nie tylko Ty ;), również zacząlem pisać poprawnie, chociaż się staram, nie tylko z powodu iż ktoś wymyślij taki regulamin, dla pewnej osoby [...], osobiście nie piszę ani na gg, ani w sms poprawnie lecz już na wszystkich forach piszę a bardziej staram się pisać zgodnie zasadami polskiej pisowni ;).

Świstak - powiem szczerze, chamstwo i prostactwo szerzy się[?] na moto-portalu, przypomnę jedną historię. z kolegą Abarth'em popełnilismy pewne ot, zazartowaliśmy sobie, oczywiści moderator postąpił w moim zdaniem jak najglupszy sposób, ostrzeżenie, zamist poprosić o nie pisanie takich rzeczy w pewnych działach, czy poprostu usunąć posty...

Tutaj na forum zostłem upomniany, lecz w sposób powiedzmy dobitny lecz nie chamski ;) za co dziękuję ;). Rówmnież uważam, że to właśnie forum jest najlepsze względem innych większych lub mniejszych for znajdujących się w polskiej sieci informatycznej ;).

pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
fliper_nx

Miejscowość: Road Warriors wroc.pl

Postprzez xenomorph » Śro Lis 28, 2007 8:46 pm

8-) Przeczytałem, zrozumiałem, zadumałem się i oczywiście pośmiałem.
A tak dokładniej, to wiele tu różnych słów padło, między innymi takich, gdzie pięknie obiecujemy zmiany i poprawy, których niestety, w kolejnych postach nie widać... Może bez ników, wszystcy zainteresowani wiedzą o kim mowa. Ale i tak pełen szacunek, nikt nie urodził się polonistą, czy też Polakiem. :twisted:
Pozdrawiam.
J.Rz.
Awatar użytkownika
xenomorph

Miejscowość: Olsztyn

Poprzednia

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość