Inny Focus WRC 02 Janusz Kulig

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Inny Focus WRC 02 Janusz Kulig

Postprzez Juru_2.0 » Śro Lip 25, 2007 3:35 pm

witam
wiem ze jest juz inny temat o takim aucie ale coz... nie ja go zakladalem.kilka dni temu nabylem foke duvala z tamiyi ale postanowilem zrobic auto kuliga. czekam jeszcze na kalki z ehobby no ale juz zauwazylem co one sa warte, jednak tu nie ma problemu dla mnie, zakleje stosone kwadraty przy malowaniu i bedzie git. budzet jest ograniczony do kieszonkowego wiec dodatki el. ogranicza sie do pasow i zapinek na masce po evo5, swiatel przednich od focusa 02 z hellera, dwoch rurek przy chlodnicy ktore widac na zdjeciach a nie na wyprasce, prawdziwych sprezyn i kabelkow interkomu itp. no i moze mi ktos pokazac jak w focusie one (kabelki) wygladaja ?? na hodze jest focus kuliga ale tam prawie nic nie widac z tych rzeczy. pozatym skad mozna wytrzasnac kalki na figurki ?? z gory dziex. co do relacji to mam nadzieje ze sie cos pojawi choc najwczesniej od soboty bo wczesniej nei zaczne (jestem jeszcze w pl)

Ja też kolegę witam na forum. Od razu zaznaczam - stosujemy się do zasad ortografii. Więc proszę, popraw swój post. Chyba, że możesz to wytłumaczyć w racjonalny sposób - np. zupełny brak PL języka w kompie.
Janusz Kulig 1969-2004 Nie Zapomnę!!
Juru_2.0

Miejscowość: wieden

Postprzez fliper_nx » Śro Lip 25, 2007 4:15 pm

Witaj na forum, czekam na jakieś fotki :), a kalki na figurki najlepij sobie samemu wydrukować , pozdrawiam :).
Awatar użytkownika
fliper_nx

Miejscowość: Road Warriors wroc.pl

Postprzez Juru_2.0 » Wto Lip 31, 2007 10:32 am

witam
chwilowo wsio stoi bo nie mam jeszcze farb na kaste ale mysle ze niedlugo ruszy. jednak mam problem: szukam zdjec wnetrza tej foki i nie moge sie doszukac. chodzi o interkom itd. jak ktos ma to prosze bardzo :)

Przepraszam, czy ty nie masz polskich znaków w komputerze? I czy SHIFT nie działa?
draz
Juru_2.0

Postprzez ADI » Wto Lip 31, 2007 1:10 pm

A ja chyba się domyślam, dlaczego kolega nie ma polskich znaków!
Popatrzcie po lewej stronie pod nickiem, jest zapytanie "Skąd"

A tak na marginesie, to jakieś fotki z przebiegu prac by się przydały :)
Warsztat:
Porsche 993 - projekt SuperCars, Subaru Impreza WRC, Peugeot 206WRC, Porsche 962C
Awatar użytkownika
ADI

Miejscowość: Brzezna k/ Nowy Sącz

Postprzez Juru_2.0 » Czw Sie 02, 2007 3:13 pm

Niestety, ale dzis napotkalem powazny problem: do moejgo pokoju wszedl moj 3.5 roczny brat, a ze jego tez autka fascynuja mozna sie domyslac ze musze teraz szukac po pokoju czesci :/ dopoki ich nie znajde wtrzymuje prace pozatym nie mam farb ts26 i ts13 (aerograf zepsuty). Ktos wie gdzie jest we wiedniu jakis wiekszy sklep modelarski albo jakis internetowy (byle austriacki bo nie wiem ile by z polski kosztowala przesylka) ??
Juru_2.0

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości