Moderatorskie pożegnanie

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Moderatorskie pożegnanie

Postprzez portalus » Nie Wrz 30, 2007 10:01 pm

Tak sobie siedzę koledzy i piwko piję i postanowiłem się w końcu coś napisać.
Po pierwsze postanowiłem zrezygnować z funkcji moderatora bo nie rozdwoję się.
Po drugie zostać zwykłym raczej biernym użytkownikiem.
Dlaczego taka decyzja? Już odpowiadam.
PWM jest dla mnie najlepszym jeśli chodzi o zawartość merytoryczną i atmosferę forum modelarskim (redukcja-plastik) w sieci (polskojęzycznej). Tutaj też się wychowałem i jestem zdeklarowanym fanem PWM co widać w moim podpisie, którego nie zamierzam zmieniać. Ostatni jednak okres to był obraz nędzy i rozpaczy. Problemy techniczne, pady forum, totalna niemożność podjęcia jakiejkolwiek decyzji bo kontakt z właściwą osobą miałem wrażenie, że wymaga wysłania gońca doprowadziły do tego co widać.
Nie obrażam się na nikogo i nie mam do nikogo żalu, po prostu stało się i już, widocznie tak musiało być. Dokończę moje relacje tutaj rozpoczęte co by nie zawieść kibiców jeśli takowych w ogóle mam. Wszystkie nowe relacje będą na nPWM – zerknijcie tam co jakiś czas, powinno być ciekawie.
Mam nadzieję, że nie zalazłem nikomu zbytnio za skórę będąc moderatorem. Jako współtwórca (a co, przypiszę sobie ten zaszczyt) Strefy24 życzę następcy wielu nowych i ciekawych relacji oraz merytorycznych postów pisanych czystym i zrozumiałym językiem.
Zainteresowanych zapraszam na nPWM, jakby co to kontakt do mnie macie w podpisie.
Służę pomocą w tematach modelarskich i nie tylko.
Od razu uprzedzam. że teksty „zostań z nami, teraz już będzie po staremu” działają na mnie jak płachta na byka.

Regularnie odwiedzam (udzielam się sporadycznie lub wcale) fora Modelwork, Kartonwork, FMR, teraz do nich dołączy sPWM ponieważ zamierzam się skoncentrować na nPWM.

Ostatni moja mniejsza aktywność wynikała z tego, że brałem udział w innym poza PWMowym projekcie i nie miałem na wszystko czasu, teraz powinienem nadrobić zaległości, więc relacje CGT ora W124 ruszą z miejsca, co dalej szukajcie na nPWM.

To byłem ja Zimny Drań.

PS
Trochę żal i łezka się w oku kręci, poznałem tutaj kilku fajnych kumpli, z niektórymi zacieśniłem znajomość w realu ale cóż, życie toczy się dalej.

Proszę Administratora o skasowanie tego posta za tydzień.
Image
Awatar użytkownika
portalus
Dobry Duch PWM

Miejscowość: Swarzędz

Postprzez draz » Nie Wrz 30, 2007 11:16 pm

Jak już wiadomo, ja też postanowiłem zrezygnować z pełnienia funkcji moderatora, co nastąpiło.

Podłączam się do tego co powiedział Maciek, nie jestem krasomówcą i lepiej bym tego nie ujął - przygoda z PWM była moją największą w internecie. Ale coż, stało się tak, a nie inaczej.

Z przykrością żegnam nasze dziecko - Strefę 24, sentymentalnie się zrobiło jednak nadszedł czas się rozstać.

Pozdrawiam
Bartosz Obara
Bartosz Obara
Image
Awatar użytkownika
draz

Miejscowość: Katowice

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości