Malowanie modeli rajdowych

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Malowanie modeli rajdowych

Postprzez kolowicz.pl » Nie Lis 14, 2010 12:42 pm

Witam. Pozwoliłem sobie "wtargnąć" na teren forum gdyż jest to jedyne miejsce, które przyszło mi na myśl w mojej sprawie. Otóż w chwili obecnej jestem na etapie przygotowywania dużego projektu imprezy motorsportowej, która będzie zakończona uroczystą galą. Termin imprezy to koniec przyszłego roku ale w tej chwili bardzo PILNIE poszukuję wyceny oraz wykonawców elementów projektu. Dlaczego o tym mówię?

Jednym z elementów gali ma być wręczenie statuetek za osiągnięcia oraz modelu samochodu jako pamiątka. Pojazd ma być modelem auta, którym dany zawodnik startował w danym sezonie.

Do tego celu poszukuję firmy/osoby, która zgodziła by się wykonać malowanie lub kalkomanię 10 modeli (napewno nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10) w dość krótkim czasie (około 2-3 tygodni).

Proszę o pomoc w tej kwestii. Kontakt: kolowicz.pl@gmail.com
Krzysztof Kołowicz
kolowicz.pl

Postprzez cesiu » Nie Lis 14, 2010 1:06 pm

Jeżeli chodzi o kalkomanie to możesz zagadać w mf-zone czy by się podjęli tego albo samemu możesz zrobić kalki, natomiast co do malowania to albo jakiś zapalony modelarz albo jakiś artysta malujący aerografami np kaski motocyklowe.

Pozdro
Na warsztacie: Brabham BT44b
Awatar użytkownika
cesiu

Miejscowość: Gliwice

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości