Strona 1 z 1

Ford Shelby GT500 2010 Revell - RELACJA

PostWysłany: Czw Cze 21, 2012 10:22 am
przez errol
Witam,
chciałbym przedstawić wam relację z budowy najpiękniejszego auta na świecie :) mianowicie Ford Shelby GT500 z 2010, model Revell 07089, w skali 1:12. Jest to mój pierwszy plastikowy model od dobrych kilkunastu lat (w czasach podstawówki sklejało się tanie samoloty) i chociaż nie mam za dużego doświadczenia, to łudzę się nadzieją, że tego nie spartolę (skala trudności 4/5). Swoją drogą dziwię się, że w Internecie jest tak mało informacji na temat tego modelu, prawie żadnych relacji ani zdjęć. Cóż, będę pierwszy :) Z racji małego doświadczenia ta relacja będzie trwała bardzo długo więc jeśli ktoś jest zainteresowany - musi być cierpliwy. Poniżej zamieszczam zdjęcia rozpakowanego modelu, tylko poglądowe - później już będę robił dokładniejsze zbliżenia.
I teraz mała prośba do was, doradźcie mi co mam jeszcze dokupić do tego co mam na zdjęciach poniżej (oczywiście oprócz aerografu, farb olejnych, podkładu i papieru do polerki) i może jakieś rady dla początkującego? Coś, co pomoże mi poradzić sobie z problemami o których nawet jeszcze nie wiem? :notworthy: Stosowanie się do instrukcji to jedno, a dobre rady od doświadczonych modelarzy to drugie.
Pozdrawiam :)

ps. chciałbym pomalować ten model na czerwono zamiast na niebiesko, ale nie wiem który numer farby wybrać... orientuje się ktoś?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image