MAN TGA wihfh Dumper Trailer 1:24

Relacje warsztatowe z budowy modeli pojazdów cywilnych.

Re: MAN TGA wihfh Dumper Trailer 1:24

Postprzez Cervantes » Śro Paź 03, 2012 9:37 pm

Ładny,widać wprawę u mnie to jednak debiut,dlatego cięcia odpadają,model nie był tani i wolałbym tego typu praktyki stosować na jakiś tańszych modelach ,wiec tak jak pisałem w pierwszym poście proszę się nie spodziewać cudów mi model się podoba i to chyba ważne bo inspiruje do dalszej pracy,sprawia ze chce mi się sklejać jak wracam z pracy :)

Tutaj udało,mi się wyodrębnić ukończone elementy podwozia ogólnie model wymaga jeszcze poprawek,także żadne z poprzednich zdjęć nie odzwierciedlają efektu jeszcze ciągle mam czas i szanse żeby coś popsuć nie tylko kolory

Image

Uploaded with ImageShack.us
Cervantes

Postprzez Hummer666 » Czw Paź 04, 2012 4:14 pm

doradze tylko prosze popraw resory na stalowy :)
Hummer666

Miejscowość: Katowice

Postprzez Cervantes » Czw Paź 04, 2012 6:35 pm

Części już poprzyklejanie,a wiec takie malowanie mogloby byc ryzykowne,tragedi nie ma,mi sie to podoba ale nie wykluczam kolejnego podejścia do malowania,kiedyś potrafiłem na internecie odnaleść taką palete kolorów humbrola,gdzie oznaczone były kolorami,model maluje kolorami takimi jak w instrukcji i stalowy jak miedziany rownierz sie w niej nie zawiera,pamietasz moze jaki nr.był tej farbki?pozatym wybrykiem podążam ściśle za instrukcją,malowanie bardzo łądnie wyszło to jeszcze skusiłem sie wam pokazac bude :)

Image

Uploaded with ImageShack.us
Cervantes

Postprzez Hummer666 » Czw Paź 04, 2012 6:57 pm

na resory użyłem farbki z humbrola nr 56 a kolor budy to powinien byc glos ligcht brawn ja posfojemu zrobiłem go złotego to mi bardziej sie podobało
Hummer666

Miejscowość: Katowice

Poprzednia

Wróć do Warsztat - pojazdy cywilne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość