Przylądek Gloucester 1:35

Relacje warsztatowe z budowy dioram.

Re: Przylądek Gloucester 1:35

Postprzez robert.bednarczyk » Śro Wrz 28, 2011 10:19 pm

No wszystko ok. ale musisz bardziej wpasować gąsiennice w podłoże - czołg jednak swoje waży. Figurki bardzo mi się podobają - warto było czekać. RB.
robert.bednarczyk

Postprzez micmal » Czw Wrz 29, 2011 8:51 am

Bardzo dziękuję za kibicowanie. Shermana osadzę jak "wymyślę" dno rzeczki. I tutaj proszę o radę. Wodę chcę zrobić z żywicy Andrei. Co radzicie w jaki kolor iść brązowy czy zielony? I jeszcze jedno. Jak pomalować dno rzeczki: na zielono, przechodząc od ciemniejszego do jaśniejszego, czy też brązami na tej samej zasadzie?
Image
micmal

Miejscowość: prawie Poznań

Postprzez robert.bednarczyk » Czw Wrz 29, 2011 9:58 am

micmal napisał(a):Bardzo dziękuję za kibicowanie. Shermana osadzę jak "wymyślę" dno rzeczki. I tutaj proszę o radę. Wodę chcę zrobić z żywicy Andrei. Co radzicie w jaki kolor iść brązowy czy zielony? I jeszcze jedno. Jak pomalować dno rzeczki: na zielono, przechodząc od ciemniejszego do jaśniejszego, czy też brązami na tej samej zasadzie?

No może nie tyle brązowy ile jakiś brudny ziemisty. Zielonego bym nie używał choć nie jestem ekspertem od tropikalnej flory. RB.
robert.bednarczyk

Postprzez micmal » Pią Paź 21, 2011 8:08 pm

Witam po przerwie. Wreszcie zakończyłem sadzenie dżungli. Pozostały drobne przecierki na paru krzakach. Mam dość zielonego.
robert.bednarczyk napisał(a):No może nie tyle brązowy ile jakiś brudny ziemisty. Zielonego bym nie używał choć nie jestem ekspertem od tropikalnej flory. RB.

Też mi się tak widzi z tym zielonym. Teraz przystąpię do prac nad roślinnością "rzeczną". Potem woda i... Wymyśliłem sobie, że jednak fajnie będzie postawić dwóch marinsów w rzeczce i rozpocząłem prace nad adaptacją zestawu amerykanów z Normandii. Na razie wygląda to tak:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
No to tyle. Wdzięczny będę za wszelkie wypowiedzi i porady co do rzeczki.
Image
micmal

Postprzez micmal » Pon Gru 26, 2011 1:53 am

Mój komp oszlał :evil: , więc tylko parę fotek
Image
Image
Image
Image
Image
Pozdrawiam Świątecznie
Image
micmal

Poprzednia

Wróć do Warsztat - dioramy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości