Poszukuje wszystkiego o Reichstagu

Relacje warsztatowe z budowy dioram.

Poszukuje wszystkiego o Reichstagu

Postprzez saper132 » Sob Lut 18, 2012 9:21 am

Witam. Jestem nowy na forum z tym że od jakiegoś czasu interesuję się modelarstwem. Ogólnie to na swoim koncie mam jedną makietę schronu (przekrój). Zamierzam się zabrać za wykonanie makiety reichstagu z okresu najlepiej przed 1945 rokiem. Wiem że jest to bardzo ciężkie zadanie ale dlatego od jakiegoś ponad roku czytam wielu forów modelarskich na temat różnych sposobów i patentów w modelach. Na początek oczywiście muszę się wyposażyć w materiały w postaci planów. Jakieś minimalne materiały posiadam z internetu ale naprawdę trudno jest znaleźć coś aby mieć wymiary i móc je przeskalować. Jeżeli ktoś z forumowiczów jest w stanie dodać jakieś materiały to będę bardzo wdzięczny. Teraz zabieram się za zbieranie materiałów to może za kilka miesięcy uda się ruszyć z pracą. Zamierzam się zabrać za ten projekt jak najbardziej poważnie więc proszę o nie komentowanie mojej prośby w stylu "lepiej zrób coś łatwiejszego albo nie dasz rady" ponieważ przez ostatni ponad rok nabywałem wiedzę jak tworzyć różne makiety oraz patenty przydatne do tego.
Pozdrawiam
saper132

Re: Poszukuje wszystkiego o Reichstagu

Postprzez adamem » Pon Lut 20, 2012 4:51 pm

Ambitny plan założyłeś. Życzę powodzenia i czekam na jakieś foty.
być pancerniakiem to zaszczyt,
...nie być - to szczęście...
Awatar użytkownika
adamem

Re: Poszukuje wszystkiego o Reichstagu

Postprzez saper132 » Wto Lut 28, 2012 1:45 pm

Jak dobrze pójdzie z planami i ze wszystkim to myślę że za jakiś rok będzie widać jakieś efekty to oczywiście podzielę się fotkami tylko ciężka sprawa żeby mieć plany i wymiary żeby go zeskalować.
Pozdrawiam
saper132

Wróć do Warsztat - dioramy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości