''Zapomniany''-1:35.

Relacje warsztatowe z budowy dioram.

''Zapomniany''-1:35.

Postprzez Dawid99 » Śro Cze 20, 2012 6:25 am

Witam.Nie dawno zacząłem budować pierwszą dioramke. Ma ona przedstawiać zniszczonego Stuga i trzech spadochroniarzy.
Zdjęcia:
Image

Image

Image
Wiem, ten dziwaczny wash na przodzie jest dziwny, ale i poprawiony :P. Wszystkie rady przyjmę i się nie obrażę jak jakaś nie przyjemna będzie... :D.
Dawid99

Re: ''Zapomniany''-1:35.

Postprzez Rafhart » Śro Cze 20, 2012 10:57 am

Ja bym dał jakiś śnieg może, urwał bym osłonę karabinu maszynowego, jakieś ślady po pociskach.
Jakąś lepszą trawę.
Awatar użytkownika
Rafhart

Miejscowość: Inowrocław

Postprzez kubisz » Śro Cze 20, 2012 12:24 pm

Rafhart napisał(a):Ja bym dał jakiś śnieg może, urwał bym osłonę karabinu maszynowego, jakieś ślady po pociskach.

Gość nie potrafi dobrze modelu pomalować, a Ty mu radzisz śnieg i ślady po pociskach robić... Ty to na poważnie pisałeś? Litości!

Dawid - nie baw się w dioramy, winietki itp. Naucz się czysto sklejać i malować modele, bo na razie kiepsko jest. Daruj sobie ślady eksploatacji, bo nawet jeżeli model będzie dobrze pomalowany, to - jak wielu początkujących - zepsujesz wszystko brudzeniem. Na wszystko przyjdzie czas.
Image
Awatar użytkownika
kubisz

Postprzez Corporal_PL » Czw Cze 21, 2012 5:37 pm

Poza tym działo jest odwrotnie wklejone co wskazuje że nie masz pojęcia jaki pojazd sklejasz. Gąsienice to chyba żadnym zębem nie siadły. Niedawno skleiłem tego stuga może coś podpatrzysz viewtopic.php?f=83&t=49934
Nie umiecie szanować własnej armii-będziecie szanować obcą.

Prawdziwy żołnierz nie walczy dlatego,że nienawidzi to co jest przed nim ale dlatego, że kocha to co jest za nim.

Pieniądze szczęścia nie dają ale za pieniądze można kupić czołg, a czołg daje szczęście.
Awatar użytkownika
Corporal_PL

Miejscowość: Żagań

Wróć do Warsztat - dioramy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości